Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy na niedzielną NBA. 09.05

Mamy niedzielę a to oznacza, że nie musimy wstawać w nocy, aby obejrzeć mecze koszykówki na najwyższym poziomie. O europejskich godzinach dzisiaj (09.05) będziemy mogli obejrzeć 2 mecze. 

  • Boston Celtics- Miami Heat
  • Los Angeles Clippers- New York Knicks

Boston Celtics- Miami Heat 09.05 (19:00)

W pierwszym meczu będziemy mogli zobaczyć bezpośredni pojedynek o fazę Play- off bez potrzeby gry w fazie Play-in.Obu zespołom zostało do rozegrania pięć spotkań, a ewentualna wygrana Bostonu zrównałaby te ekipy bilansem. Miami znajduje się na miejscu 6.. Jak wiadomo w tym sezonie awansuje tylko 6 drużyn z każdej konferencji do PO a te z miejsc 7-10 będą walczyły jeszcze w fazie Play-in. Dzisiejszy pojedynek jest pierwszym z dwóch na przestrzeni 3. dni pomiędzy tymi drużynami co dodaje jeszcze większej pikanterii. Boston nie może przegrać obu tych spotkań , bo inaczej stracą szansę na bezpośredni awans do Play- off. Występ Jaylena Browna (Boston) stoi pod znakiem zapytania, wiadomo, że nie zagra Victor Oladipo (Miami).

Mój Typ: Zwycięstwo Miami Heatkurs 1.94 z oferty BETFAN

Los Angeles Clippers- New York Knicks 09.05 (21:30)

Po fenomenalnej serii 12. zwycięstw w 13. spotkaniach New York Knicks dostali najpierw lanie od Denver Nuggets a następnie od Pheonix Suns. Knicks, które miało nie liczyć się w tym sezonie w walce o nic, są na czwartym miejscu konferencji wschodniej. Po ciężkich meczach na zachodzie z Nuggets i Suns, dzisiaj zagrają w Los Angeles z miejscowymi Clippers, którzy przerwali serię porażek dwoma zwycięstwami. Clippers mają już pewny awans i walczą o jak najwyższe rozstawienie. W meczu nie zagra Serge Ibaka (LA Clippers) i Immaunel Quickley (Knicks).

Mój Typ: New York Knicks handicap (+8,5)kurs 1.80 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!