Typy na NBA! noc z 07.05 na 08.05

Wczorajsze typowanie mi za bardzo nie wyszło pomimo mojej pewności co do typów. Dlatego trzeba się szybko zrehabilitować. Zapraszam na typowanie NBA w nocy z piątku na sobotę.

Philadephia 76ers- New Orleans Pelicans (01:00)

Jedna z największych niespodzianek tego sezonu Philadelphia 76ers kontra jedno z największych rozczarowań NO Pelicans. 76ers są liderem konferencji wschodniej i patrząc na ostatnie mecze jakie im zostały wszystko wskazuje na to, że się na tym miejscu utrzymają. Pelicans natomiast, którzy byli przed sezonem wymieniani jako drużyna mająca się na spokojnie zakwalifikować do PO, w tym momencie nie są nawet na miejscu dającym grę w fazie Play-in. W tym meczu zabraknie Brandona Ingrama i Stevena Adamsa. Do tego w ciągu ostatnich sześciu wizyt w mieście miłości wygrali tylko raz. Przewiduje dużo punktów Embiida (jeśli Adams faktycznie nie zagra) i spokojną wygraną Phily.

TYPY:
Philadelphia handicap (-6,5)- kurs 1.59 z oferty BETFAN
Joel Embiid 30+ punktów- kurs 1.93 z oferty BETFAN (jeśli nie zagra Adams)

Utah Jazz- Denver Nuggets (03:00)

Mecz dwóch drużyny na temat, których jakiś czas temu napisałem felietony. Utah Jazz są liderem konferencji zachodniej i zarazem całej ligi. Denver Nuggets po stracie Jamala Murraya, walczy o trzecie miejsce w tej samej konferencji, a to za sprawą zmierzającego po nagrodę MVP Nikoli „Jokera” Jokicia. Obie drużyny są w świetnej formie, przegrały tylko 1 mecz na swoje ostatnie 5. Utah ostatnio stracili Donovana Mitchella, który powinien wrócić na mecze w fazie Play-off. Nie zagra także Mike Conley. Utah Jazz zdobywa średnio 116.5 punktów na mecz a Denver 115.1. Oba zespoły są bardzo wysoko w różnych statystykach ofensywnych. W ciągu 10. ich ostatnich bezpośrednich spotkań, w siedmiu był over punktowy. Linia w tym meczu została wystawiona na poziomie 219.5 i zamierzam z tego skorzystać.

TYP:
Powyżej 219.5 punktów w meczu- kurs 1.84 z oferty BETFAN.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!