Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy na mecz Świątek – Jabeur, Specjalna promocja

Już dzisiaj o godzinie 12:00 Iga Świątek rozegra swój mecz w 1/8 finału Wimbledonu. Z tej okazji BETFAN przygotował specjalną ofertę, w której zwiększa kurs na dane zdarzenie.

Iga Świątek – Ons Jabeur (05.07, 12:00) – MATCHDAY BOOST

Polka już dzisiaj może wywalczyć wimbledoński ćwierćfinał. Iga Świątek zagra z Ons Jabeur o godzinie 12:00, a BETFAN przygotował na ten mecz specjalny zakład, w którym podwyższa kursy na zwycięstwo Igi! Oferta MATCHDAY BOOST daje możliwość zarobienia więcej niż u innych bukmacherów. Zwycięstwo Świątek można zagrać aż po kursie 2.00! (stary kurs: 1.65). Maksymalna stawka za jaką można zawrzeć taki zakład to 100 złotych.

Iga Świątek – Ons Jabeur (05.07, 12:00) – Inne ciekawe zakłady na ten mecz (liczba asów)

Poza samymi typami na zwyciężczynię spotkania, BETFAN oferuje również przeszło 50 zakładów na ten mecz. Postarałem się wybrać najciekawsze, nieszablonowe propozycje.

Pierwszą taką propozycją będzie typ na liczbę asów zaserwowaną przez Igę Świątek. Linie na to zdarzenie są według mnie dosyć niskie. Polka na przestrzeni trzech ostatnich spotkań na tegorocznym Wimbledonie zaserwowała aż 10 asów, co daje średnią na mecz blisko 3.5. Ten aspekt gry będzie bardzo ważny w dzisiejszym spotkaniu. Jeżeli Iga myśli o zwycięstwie to na pewno serwis musi funkcjonować bez zarzutu. Jestem przekonany, że Polka zdaje sobie z tego sprawę i będzie starała się jak najwięcej punktów zdobyć bezpośrednio z serwisu

Proponowany typ: Iga Świątek powyżej 2.5 asów w meczu – kurs 1.83 z oferty BETFAN

Iga Świątek – Ons Jabeur (05.07, 12:00) – Inne ciekawe zakłady na ten mecz (liczba podwójnych błędów)

Kolejny typ związany z serwisem, jednak tym razem chodzi o obie zawodniczki. Zakład może być traktowany czysto statystycznie, jednak ma również swoje podłoże logiczne. Mianowicie chodzi o to, która z tenisistek popełni więcej podwójnych błędów serwisowych na przestrzeni całego spotkania. Wydaje się, że to właśnie Tunezyjka powinna zdecydowanie prowadzić w tej statystyce. Iga Świątek przez trzy mecze na Wimbledonie popełniła tylko 2 podwójne błędy. Generalnie, dyspozycja serwisowa Polki jest kapitalna i mam nadzieję, że będzie również podtrzymana na to spotkanie. Ons Jabeur z kolei popełniła aż 6 podwójnych błędów serwisowych w trzech rundach Wimbledonu. Co ciekawe, Tunezyjka aż czterokrotnie myliła się dwa razy przy serwisie w meczu z Muguruzą. kiedy musiała grać pod presją. Myślę, że w tym meczu może być podobnie.

Proponowany typ: Ons Jabeur więcej podwójnych błędów serwisowych – kurs 1.75 z oferty BETFAN 

Iga Świątek – Ons Jabeur (05.07, 12:00) – Gdzie oglądać? Transmisja w tv i online

Mecz Igi z Ons Jabeur obędzie się w poniedziałek 5 lipca o godzinie 12:00, a transmisję ze spotkania z pewnością będzie można oglądać na Polsacie Sport. Online mecz będzie można śledzić za pośrednictwem platformy IPLA, która udostępnia kanały cyfrowego Polsatu. Spotkanie pomiędzy Polką a Tunezyjką jest zaplanowane jako pierwsze na korcie numer 2.

Sprawdź, z kim zagrają pozostali Polacy w kolejnej rundzie tegorocznego Wimbledonu.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!