Typy dnia – 20.03 Leicester, Lipsk, Villareal

Oto typy bukmacherskie na dzisiaj, czyli 20 marca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia. > POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Typy dnia – 20.03

Leicester – Brentford (20.03, godz. 15:00)

2.18

WYGRANA LEICESTER

Leicester w tym sezonie jest ligowym średniakiem, ale przy serii dobrych meczów są w stanie włączyć się do walki o europejskie puchary. Obecnie zajmują 12. miejsce i tracą 15 punktów do 6. West Hamu, ale mają aż trzy mecze rozegrane mniej. Jednak najprawdopodobniej Lisy zakończą ten sezon poza top7. W niedzielę zagrają u siebie z Brentford, które jest za nimi w tabeli. Gospodarze w czwartek przegrali z Rennes, ale awansowali dalej, więc są wciąż w grze o to trofeum. Gospodarze są niezwykle mocni na własnym stadionie King Power. Na ostatnie 11 meczów przegrali tylko raz z Tottenhamem. Natomiast goście na wyjeździe przegrali pięć z ostatnich siedmiu spotkań.

Cadiz – Villareal (20.03, godz. 16:15)

1.81

WYGRANA VILLAREALU

Cadiz po serii czterech meczów bez porażki przegrało tydzień temu na wyjeździe z Atletico 1:2 i wciąż znajduje się w strefie spadkowej. Ekipa z Kadyksu musi szukać punktów w każdym spotkaniu, ponieważ sporo drużyn jest zaangażowanych w walkę o utrzymanie. Villareal znakomicie zaprezentował się w środę w meczu przeciwko Juventusowi w ramach 1/8 Ligi Mistrzów. Żółta Łódź Podwodna pokonała Starą Damę 3:0 i awansowała do ćwierćfinału Champions League. Podopieczni Emery'ego tracą już tylko dwa punkty do Realu Sociedad, który zajmuje obecnie miejsce gwarantujące grę w europejskich pucharach. Trzy punkty w starciu z Cadiz są dla nich obowiązkiem.

RB Lipsk – Eintracht Frankfurt (20.03, godz. 15:30)

1.44

WYGRANA LIPSK

RB Lipsk jest w znakomitej formie i będzie zdecydowanym faworytem starcia z Eintrachtem. Gospodarze wygrali pięć z ostatnich sześciu pojedynków i walkowerem awansowali do 1/4 Ligi Europy, ponieważ ich rywalem miał być Spartak Moskwa, który został wykluczony z rozgrywek. Eintracht również zagra na tym samym etapie zaplecza Ligi Mistrzów, ale osiągnął to w ciężkim boju z Betisem, strzelając bramkę na awans w ostatniej minucie dogrywki. Zmęczenie wynikające z dodatkowych minut spędzonych na boisku w czwartkowy wieczór może dać się we znaki i jest to kolejny argument w stronę gospodarzy.

Empoli – Hellas Verona (20.03 godz. 15:00)

1.48

HELLAS VERONA

WYGRANA LUB REMIS

Empoli notuje serię kilkunastu meczów bez zwycięstwa i spada w tabeli. Przewaga nad strefą spadkową jest spora, ale trzeba się przed nią bronić, bo ekipy bezpośrednio zaangażowane w utrzymanie pewnie zaczną dobrze punktować. Ich ostatnie zwycięstwo miało miejsce właśnie z Hellasem w 1/16 Pucharu Włoch 15 grudnia. Rok 2022 nie przyniósł Empoli jeszcze żadnej wygranej. Hellas natomiast wygrał aż cztery z ostatnich ośmiu pojedynków, przegrywając jedynie z Juventusem i Napoli, a remisy zaliczyli z Fiorentiną i Romą. Moim zdaniem goście nie przegrają w tym spotkaniu.