Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia – 12 czerwca, Portugalia, Hiszpania, Grecja

Oto typy bukmacherskie na dzisiaj, czyli 12 czerwca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 12 CZERWCA

Szwajcaria – Portugalia (godz. 20:45)

2.06

WYGRANA PORTUGALIA

 

betfan

 

Portugalia wygrała zdecydowanie pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami aż 4:0. To była dominacja mistrzów Europy z 2016 roku, którzy aktualnie prowadzą w grupie po dwóch zwycięstwach i remisie. Szwajcaria na ten moment zajmuje ostatnią pozycję z trzema porażkami na koncie. Brak punktów u siebie z Portugalią, może spowodować spadek do Ligi B, ponieważ Hiszpania ma już pięć punktów, a Czechy 4. Portugalia, jeśli chce zagrać w final four Ligi Narodów po raz drugi w historii, to powinna pokonać Szwajcarów, bo w przeciwnym razie Hiszpanie lub Czesi zbliżą się do nich, a podopieczni Luisa Enrique przy zwycięstwie będą mogli wyprzedzić triumfatora tych rozgrywek z 2019 roku.

 

Hiszpania – Czechy (godz. 20:45)

2.23

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

 

Hiszpania słabo rozpoczęła zmagania w tej edycji Ligi Narodów. Na inaugurację zremisowali z Portugalią, a następnie powtórzyli ten wynik w starciu z Czechami. Przełamali się dopiero w pojedynku ze Szwajcarią, która bardzo zawodzi w ostatnich meczach. Ten mecz może zdecydować o losach walki o final four. Przegrany tego starcia może stracić szansę na awans, jeśli Portugalia wygra ze Szwajcarią. Mało brakowało Czesi pokonaliby Hiszpanów w pierwszym meczu. La Roja wyrównała dopiero w 90. minucie po golu Inigo Martineza, który ustalił wynik spotaknia na 2:2. Czechy dwa razy wychodziły na prowadzenie, ale nie zdołali go utrzymać.

 

 

Macedonia Północna – Gibraltar (godz. 18:00)

1.71

POWYŻEJ 3.5 GOLA

 

betfan

 

Gibraltar niespodziewanie zremisował w poprzedniej kolejce 1:1 z Bułgarią i pokazał, że wcale nie musi być chłopcem do bicia w tej grupie. Dla Gibraltaru był to drugi remis w tym roku z europejskim zespołem, ponieważ w marcu zremisowali z Wyspami Owczymi 0:0. Pierwszy mecz między tymi zespołami zakończył się zwycięstwem Macedonii 2:0. Gospodarze w poprzednim spotkaniu ulegi zdecydowanie Gruzji, przegrywając aż 0:3.

 

Grecja – Kosowo (godz. 20:45)

1.75

WYGRANA GRECJA

 

betfan

 

Grecja imponuje formę w tej edycji Ligi Narodów. Obecnie notują serię 3 wygranych z rzędu i z 9 punktami na koncie prowadzą w grupie. Wygrali 3:0 z Cyprem i 1:0 z Kosowem i Irlandią Północną. Kosowo ma na koncie 2 wygrane i porażkę właśnie z Grekami. Ten mecz może przesądzić o awansie do Ligi B. Wygrana Greków spowoduje, że po czterech meczach będą mieli przewagę sześciu punktów na drugim zespołem i pewne miejsce w lidze B. Ich forma wskazuje na to, że może się tak wydarzyć, zwłaszcza że w trzech spotkaniach nie stracili nawet bramki.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!