Typy bukmacherskie, oferta na dziś 14.06: Polska K, Włochy K, Chiny K, Niemcy

Adrian Krawczyk

14 czerwca 2024

Niemcy

Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 4 czerwca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia. Zobacz nasze typy dnia na 9 czerwca poniżej. Sprawdź również najciekawszą ofertę bukmacherską na dzisiaj!

Typy dnia: 14 czerwca

Dominikana K – Polska K (14.06, 11:00)

Betfan logo
Wygrana Polek z handicapem -1.5 seta
Kurs 1.35
Zagraj już teraz

Polki po pierwszej przegranej w Lidze Narodów z Brazylią przystąpią do kolejnego trudnego zadania, jakim będzie starcie z Dominikaną. Oczywiście to zadanie powinno być zdecydowanie łatwiejsze od meczu z Brazylijkami, jednak mimo wszystko trzeba się spiąć i zagrać lepiej niż w poprzednim meczu, aby wygrać. Dominikana prezentuje się raczej słabo, ale trzeba pamiętać, że to całkiem solidna ekipa. Mimo wszystko stawiam na wygraną Polek z handicapem -1.5 seta po kursie 1.35.

Włochy K – Korea Południu K (14.06, 12:30)

Betfan logo
Włochy handicap -25.5 punktów
Kurs 1.82
Zagraj już teraz

W drugim ciekawym meczu siatkarskiej Ligi Narodów Włoszki zmierzą się z Koreankami. Niewątpliwie faworyt jest tutaj znany i są to Włoszki. Jest to świetna ekipa, która na ten moment plasuje się na 3. lokacie w tabeli Ligi Narodów. Koreanki natomiast wypadają zdecydowanie słabiej, albowiem zajmują 14. lokatę i mają zaledwie 6 punktów. Różnica w tym meczu powinna być zdecydowanie widoczna, dlatego typuję handicap -25.5 punktów po kursie 1.82.

Chiny K – Niemcy K (14.06, 14:30)

Betfan logo
Wygrana Chinek z handicapem -1.5 seta
Kurs 1.40
Zagraj już teraz

W trzecim meczu Ligi Narodów Chinki zmierzą się z Niemkami. Chinki i Niemki nie do końca grają w tym sezonie w Lidze Narodów na swoim poziomie. Oczywiście Chinki na ten moment łapią się na Play Offy, jednak mimo wszystko muszą utrzymywać się cały czas przy punktacji. Niemki mają natomiast zaledwie 6 punktów i wydaje się, że Play Offy nie są już dla nich realne. Tutaj także nie daję im szans, dlatego stawiam na wygraną Chinek z handicapem -1.5 seta po kursie 1.40.

Niemcy – Szkocja (14.06, 21:00)

Betfan logo
Wygrana Niemców
Kurs 1.30
Zagraj już teraz

Najciekawszym spotkaniem 14. czerwca będzie natomiast mecz otwarcia Euro 2024, w którym Niemcy, czyli gospodarz turnieju zagra ze Szkocją. Niemcy na turnieju u siebie będą chcieli z pewnością osiągnąć coś dużego i muszą od początku grać na dobrym poziomie. Nie widzę tutaj innego scenariusza, jak pewna wygrana Niemców po kursie 1.30 w Betfan.

Oferta bukmacherska na dziś – najpopularniejsze zakłady 14 czerwca

  1. 7:30: Bułgaria – Brazylia K (Liga Narodów)
  2. 8:30: Kanada K – Holandia K (Liga Narodów)
  3. 10:00: Humbert – Brouwer (ATP S-Hertogebbosch)
  4. 11:00: Musetti – Bublik (ATP Stuttgart)
  5. 11:00: Nakashima – Struff (ATP Stuttgart)
  6. 11:00: Dominikana K – Polska K (Liga Narodów)
  7. 12:30: Włochy K – Korea Południu K (Liga Narodów)
  8. 14:30: Chiny K – Niemcy K (Liga Narodów)
  9. 21:00: Niemcy – Szkocja (Euro 2024)

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy