Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy od redaktorów 29.07 – 30.07

Typy od redaktorów będą nowym cyklem artykułów przygotowywanych regularnie na naszej stronie. Wraz z moimi redakcyjnymi kolegami Tomkiem i Kamilem będziemy podawać typy na poszczególne dni.

Typy na czwartek 22.07

Dynamo Brześć – Viktoria Pilzno 18:00 (Eliminacje do Ligi Konferencji)

Dynamo Brześć jest w nieco gorszej sytuacji niż Pilzno. Klub z Białorusi przegrał w pierwszym starciu 1:2. Przed rewanżem faworytem jest drużyna z Czech. Nie przegrała żadnego z ostatnich dziesięciu meczów, jeżeli weźmiemy pod uwagę także przedsezonowe sparingi. Oba zespoły rozgrywały w weekend swoje kolejki ligowe, zatem nikt nie będzie miał przewagi nieco bardziej wypoczętych zawodników. Nieco lepszym składem dysponuje Viktoria Pilzno, jego wartość wyceniana jest na ponad 26 milionów euro. Natomiast wartość Dynama Brześć jest szacowana na zaledwie 3,5 miliona euro. Spodziewam się, że będąca w dobrej formie drużyna z Czech rozprawi się z rywalem.

Proponowany typ: wygrana Viktorii Pilzno i powyżej 1,5 bramki – kurs 1.65 z oferty BETFAN

Tobol – Hajduk Split 17:00 (Eliminacje do Ligi Konferencji)

W drugim meczu, który weźmiemy pod lupę, Tobol zmierzy się z Hajduk Split. W pierwszym pojedynku chorwacki zespół był zdecydowanie lepszy i wynik 2:0 był dosyć łagodnym wymiarem kary dla klubu z Kazachstanu. Piłkarze Hajduk stworzyli sobie bowiem aż 20 sytuacji bramkowych. Spodziewam się więc, że w rewanżu Tobol ponownie będzie musiało pogodzić się z porażką.

Proponowany typ: wygrana Hajduk Split – kurs 2.12 z oferty BETFAN

Typy na piątek 22.07

Lokomotiva Zagrzeb – Dragovoljac 20:00 (liga chorwacka)

W piątek rozpocznie się trzecia kolejka ligi chorwackiej. W pierwszym spotkaniu Lokomotiva Zagrzeb podejmie Dragovoljac. Zdecydowanym faworytem tej potyczki jest oczywiście drużyna gospodarzy. Goście są bowiem beniaminkiem i niezbyt dobrze poradzili sobie w dwóch pierwszych kolejkach, gdyż przegrali z Istrą 1961 1:3 i z Dinamem Zagrzeb aż 0:4. Ponadto Lokomotiw wygrał każde z ostatnich sześciu bezpośrednich meczów.

Proponowany typ: obie strzelą i wygrana Lokomotiva Zagrzeb – kurs 2.99 z oferty BETFAN

GKS Tychy – ŁKS Łódź 20:30 (1. liga)

W piątek rozpoczną się zmagania na zapleczu Ekstraklasy. Już w pierwszej kolejce czeka nas mecz zespołów, które w poprzednim sezonie zakwalifikowały się do baraży. O 20:30 GKS Tychy zmierzą się z ŁKSem Łódź. Oba kluby są jednymi z lepszych drużyn w 1. lidze, dlatego spodziewam się wielu emocji w tym starciu. Poprzedni bezpośredni mecz zakończył się wynikiem 1:1. Spodziewam się, że i w piątkowej rywalizacji obie drużyny strzelą gola.

Proponowany typ: obie strzelą – kurs 1.63 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!