Typy na ATP Masters w Rzymie – 11.05

Trwa 1. runda turnieju tenisowego Masters w Rzymie na kortach ziemnych. Z tej okazji przygotowałem dwa ciekawe typy i chętnie się nimi podzielę. Zapraszam do lektury. 

Alejandro Davidovich Fokina – Grigor Dimitrov (11.05)

Proponowany typ: Zwycięzca – Davidovich Fokina – kurs 1.63 z oferty BETFAN

Na początek spotkanie młodego Hiszpana z doświadczonym Bułgarem. Minimalnym faworytem jest tutaj Davidovich Fokina i w pełni się z tym zgadzam. Hiszpan, żeby dostać się do turnieju głównego, musiał przebrnąć przez 2 rundy eliminacji. W 1. pokonał Fabio Cobolliego, który ze względu na kontuzję musiał skreczować po dwóch gemach w drugim secie. W 2. rundzie zdecydowanie trudniejszy rywal – 68. rakieta świata Corentin Moutet.  Młody Hiszpan pokonał przeciwnika w dwóch setach (6:4, 7:6(5)), jednak nie bez problemów. W 2. odsłonie  musiał decydować super tiebreak. Davidovich Fokina potwierdził, że pomimo młodego wieku jego głowa pracuje bardzo dobrze i potrafi radzić sobie w trudnych momentach. Bułgar nie jest ostatnio w zbyt dobrej formie i swoje lata świetności ma już prawdopodobnie za sobą, dlatego stawiam w tym spotkaniu na Hiszpana.

Roberto Carballes Baena – Cameron Norrie (11.05)

Proponowany typ: Powyżej 20.5 gemów – kurs 1.61 z oferty BETFAN 

Do dubla dorzucamy spotkanie dwóch specjalistów od nawierzchni ziemnej. Zarówno Carballes Baena, jak i Norrie musieli przebrnąć przez dwuetapowe kwalifikacje, żeby zagrać w turnieju głównym. Hiszpan po drodze wyeliminował Sandgrena (7:5, 6:3) oraz Brancaccio (7:5, 6:4). Brytyjczyk z kolei pokonał Cuevasa  (6:1, 6:3) i Cecchinato (6:4, 2:6, 6:4). Zapowiada się bardzo wyrównany pojedynek i ciężko tuaj wytypować zwycięzcę. Dlatego decyduję się na zagranie over 20.5 gemów, ponieważ w mojej opinii bardzo prawdopodobne jest, aby mecz rozstrzygnął się dopiero w trzecim secie.

Turniej ATP w Rzymie jest zaliczany do kategorii Masters 1000 i jest rozgrywany na kortach ceglanych. Pula nagród w tym roku wynosi 2,082 mln euro.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!