Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy na 1. kolejkę Ekstraklasy

Już w piątek 23 lipca startuje Ekstraklasa. W pierwszej kolejce czeka nas łącznie 9 spotkań, a my przygotowaliśmy typy na każdy dzień od piątku do poniedziałku.

Lech Poznań – Radomiak Radom (23.07, 20:30) – typy

Hit piątkowego wieczoru. Lech Poznań zmierzy się z Radomiakiem Radom, czyli beniaminkiem w Ekstraklasie. Kolejorz w tym sezonie obchodzi setną rocznicę powstania klubu i oczekiwania są ogromne. Jak na razie wygląda to dosyć słabo. Mało znaczących transferów i bojkot kibiców. Mimo to, Lech dalej posiada sporą jakość piłkarską w swoich szeregach i powinien poradzić sobie w meczu otwarcia z Radomiakiem na własnym stadionie. Typuję w tym meczu zwycięstwo Lecha Poznań, jednak z pewnością nie przyjdzie ono łatwo.

Proponowany typ: Zwycięstwo Lecha Poznań – kurs 1.61 z oferty BETFAN 

Górnik Łęczna – Cracovia (24.07, 15:00) – typy

W tym tekście przedstawiamy najpewniejsze według nas typy na 1. kolejkę Ekstraklasy. Czas na sobotę i pierwszy mecz dnia, czyli spotkanie Górnika Łęczna z Cracovią. Pasy w poprzednim sezonie zawiodły na całej linii, jednak myślę, że obecny zacznie się dla nich znacznie lepiej. Ekipa Michała Probierza powinna poradzić sobie z beniaminkiem, który jest najchętniej typowany do spadku z najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Górnik Łęczna zakończył ostatni sezon w pierwszej lidze dopiero na 6. miejscu, jednak dwa zwycięstwa w barażach pozwoliły na awans. W tym przypadku kurs na wygraną „Pasów” wydaje się być dość atrakcyjny.

Proponowany typ: Zwycięstwo Cracovii – kurs 2.26 z oferty BETFAN

Śląsk Wrocław – Warta Poznań (25.07, 17:30) – typy

Na niedzielę wybrałem mecz naszego reprezentanta w europejskich pucharach z Wartą Poznań. Śląsk będzie po ciężkim, czwartkowym meczu wyjazdowym w Armenii, jednak twierdzę, że i tak powinni poradzić sobie z Wartą. Trzeba pamiętać, że poznaniacy to już nie ten sam zespół co w poprzednim sezonie. Lat przybywa Łukaszowi Trałce, a z drużyną pożegnali się chociażby Jakub Kuzdra, Makana Baku, czy też Robert Janicki. Widać, że Śląsk pod wodzą Jacka Magiery jest zespołem ułożony i bardzo rozsądnie grającym pod względem taktycznym. Przewiduję zwycięstwo gospodarzy w tym starciu.

Proponowany typ: Zwycięstwo Śląska Wrocław – kurs 2.26 z oferty BETFAN 

Wisła Kraków – Zagłębie Lubin (26.07, 18:00) – typy

Na koniec jedyne poniedziałkowe spotkanie, czyli mecz pomiędzy Wisłą Kraków a Zagłębiem Lubin. Nie ma tutaj wyraźnie wskazanego faworyta i w pełni się z tym zgadzam. Jest to pierwszy mecz sezonu i nie bardzo jeszcze wiemy, czego możemy spodziewać się po tych drużynach. Potencjał czysto piłkarski będzie tutaj z pewnością na bardzo wyrównanym poziomie, dlatego też decyduję się postawić na remis – pierwszy remis w naszym cotygodniowym typowaniu Ekstraklasy.

Proponowany typ: Remis – kurs 3.30 z oferty BETFAN 

Zachęcam do śledzenia naszej strony sport.betfan, gdzie będą się również na bieżąco pojawiały wybiórcze typy na poszczególne mecze Ekstraklasy.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!