Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia – poniedziałek 11.07. Anglia, Hammarby, Beijing

Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 11 lipca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

TYPY NA JUTRO 11.07

Shenzhen – Beijing Guoan (godz. 13:30)

 

2.05

WYGRANA BEIJING GUOAN

betfan

 


  Mecz 10. kolejki chińskiej SuperLigi. Piąta drużyna ligi przyjeżdża do ósmej. Zespół z Pekinu przegrał dotychczas tylko jeden mecz, ale w przeciwieństwie do tych klubów z czołówki tabeli Guoan ma zdecydowanie za dużo remisów. Shenzhen nie zachwycało formą w ostatnim czasie, ale złą serię zakończyli wygraną 15. drużyną w tabeli. Goście są w lepszej formie i wyżej w tabeli, więc to na nich stawiamy w tym spotkaniu.

 

Austria- Irlandia Północna (godz. 18:00)

 

1.15

WYGRANA AUSTRII

betfan

 


  Mecz grupy A Mistrzostw Europy kobiet, który rozgrywamy jest w Anglii. Ten mecz odbędzie się w Brighton. Reprezentacja Irlandii Północnej jest zdecydowanie najsłabszą reprezentacją w tej grupie. Irlandki Północne przegrały w pierwszym meczu z Norweżkami 4:1. Austriaczkami natomiast przegrały z gospodarkami turnieju 1:0. W tym meczu to Austriaczki są faworytkami i to na nie stawiamy w tym meczu.

 

Hammarby - Goteborg (godz. 19:30)

 

1.64

WYGRANA HAMMARBY

betfan

 


  Mecz 13. kolejki szwedzkiej ALLSVENSKAN. Oba zespoły są blisko siebie w tabeli i mimo, że Hammarby jest na piątym miejscu, a Goteburg 2 miejsca za nimi to dzieli je tylko jeden punkt. Hammarby zdobyło tylko 1 punkt w trzech ostatnich meczach, podczas gdy Goteborg zdobył komplet punktów w tym czasie. Hammarby u siebie jednak powalczy, dlatego stawiamy na to, że obaj strzelą gola.

 

Anglia - Norwegia (godz. 21:00)

 

1.73

WYGRANA ANGLII

betfan

 


  Spotkanie w grupie A Mistrzostw Europy kobiet. Mecz pomiędzy dwoma drużynami, które wygrały pierwszy mecz. Angielki są faworytkami także do wygrania całego turnieju. W pierwszym meczu z reprezentacją Austrii wygrały tylko 1:0. Dwa lata temu Angielki wygrały na Mistrzostwach Świata z Norweżkami 3:0. Z najgorszą drużyną w grupie, czyli Irlandią Północną Norweżki wygrały ze spokojem 4:1. Stawiamy na reprezentację Anglii, która jest gospodarzem turnieju.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!