Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia 26.11: Polska, Parma, Francja, Dallas Mavericks
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 26 listopada. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 26 LISTOPADA

Polska – Arabia Saudyjska (godz. 14:00

1.74

WYGRANA POLSKI

betfan
  Kursy bukmacherskie na drugi mecz Polaków na mistrzostwach świata wskazują naszą kadrę jako faworytów. Trudno się z tym nie zgodzić, ponieważ jakość naszego zespołu na papierze zdecydowanie przewyższa jakość Zielonych Sokołów. Wierzymy, że mistrzostwa w 2022 roku ułożą się po naszej myśli (zdecydowanie inaczej niż przed czterema laty) i w drugim meczu fazy grupowej również będziemy mogli cieszyć się ze zdobycia kompletu punktów.

Parma - Modena (godz. 15:00)


2.05

WYGRANA PARMY

betfan


  Trwają Mistrzostwa Świata w Katarze, ale nie przeszkadza to w pewnym stopniu Włochom, którzy na mundial się nie zakwalifikowali. Co prawda Serie A została wstrzymana, ale Serie B normalnie rozgrywa swoje mecze. 26 listopada rozpocznie się 14. kolejka zmagań. O godzinie 15:00 czwarta w tabeli Parma podejmie na swoim stadionie piętnastą w tabeli Modenę. Gospodarz walczący o awans zagra z drużyną walczącą o utrzymanie, a więc dużym faworytem są tutaj gospodarze.

Francja - Dania (godz. 17:00)

1.59

DANIA STRZELI GOLA

betfan

  Faworytem są gospodarze i to oni czują większy komfort w tym starciu, bo mają już trzy punkty po pierwszym spotkaniu. Dania kompletnie nie zagrała w meczu z Tunezją tego na co ich stać i co mogliśmy oglądać w poprzednich meczach. Mimo wszystko drugie spotkania na takiej imprezie są już na o wiele niższej tremie. Duńczycy w tym roku ogrywali trójkolorowych dwukrotnie, a i w tym pojedynku widzę nadzieje Duńćzyków, stawiam, że strzelą gola.

Toronto Raptors - Dallas Mavericks (godz. 23:00)

Typ pojawi się wkrótce  O godzinie 23:00 w sobotę czasu polskiego zostanie rozpoczęty mecz NBA. Mierzą się ze sobą dwa zespoły, które mają niemal identyczny bilans spotkań w tym sezonie. Dallas Mavericks wyruszą na północ do Toronto. Zarówno Mavericks, jak i jedyna drużyna z Kanady przegrali swoje dwa ostatnie mecze. Warto zauważyć, że 21 dni temu Dallas Mavericks pokonali u siebie Toronto Raptors, ale tylko jednym punktem 111:110. Na północy jednak każda drużyna ma problemy, dlatego taki typ.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!