Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia 31.03: Sachko, Bruk-Bet, Marsylia, Mallorca
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 31 marca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 31 marca

Vitaliy Sachko – Otto Virtanen (31.03, 12:30)

1.79

POWYŻEJ 22,5 GEMÓW

betfan

Sachko mimo że pokonał Żuka, to wcale nie był znacznie lepszym zawodnikiem, a jego postawa na serwisie odbiegała znacznie od poprzednich meczów. Wiadomo jednak jak bardzo dobrze potrafi serwować i na przeciwko siebie dostaje też gracz o podobnych warunkach, który jest tutaj faworytem. Virtanen popełnia jednak sporo niewymuszonych błędów, co pozwala rywalom na wygrywanie swoich gemów. Z racji serwisu i nawierzchni liczę na chociaż jeden dłuższy set i tie break. Stawiam w tym meczu powyżej 22,5 gemów.

Bruk-Bet - Ruch Chorzów (31.03, 20:30)

1.82

OBIE STRZELĄ

betfan

Ten mecz jest bardzo istotny dla obu ekip i liczę na świetnie widowisko. Bez wątpienia obie drużyny zasługują na powrót do Ekstraklasy, ale jak wiadomo miejsca są ograniczone, a na fotelu lidera jest też ŁKS Łódź. Na swoim boisku Ruch w tym sezonie okazał się lepszy i wygrał 2:1, choć wcale na to nie wskazywały statystki. Przy obecnej formie obu drużyn tym razem również spodziewam się i obstawiam, że obie strzelą.

Marsylia - Montpellier (31.03, 21:00)

1.43

MARSYLIA WYGRA

betfan

Marsylia podchodzi do tego meczu w roli faworyta, a trzy punkty w tym starciu powinni być dla nich w teorii łatwe do zdobycia. W 17. kolejce obie drużyny spotkały się po raz pierwszy i wtedy Montpellier przegrało 1:2, a poza trafioną bramką nie mogli zbyt wiele powiedzieć na boisku. Moim zdaniem Marsylia podejdzie do tego meczu w pełni wypoczęta i wygra.

Mallorca - Osasuna (31.03, 21:00)

1.67

POWYŻEJ 1,5 GOLA

betfan

Zwycięstwo w tym spotkaniu będzie potrzebne obu ekipom, by spróbować podjąć walkę na koniec sezonu o europejskie puchary. Mallorca jest w tym starciu faworytem, choć ich forma nie napawa optymizmem. Obie drużyny swój jedyny mecz bezpośredni w tym sezonie rozegrały dość niedawno, bo w styczniu. Wtedy lepsza okazała się Osasuna, która wygrała skromnie 1:0. Tym razem ciężko szukać faworyta meczu, ale w czterech z pięciu ostatnich meczów padały co najmniej dwa gole. Stawiam w tym starciu powyżej 1,5 gola.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!