Typy dnia 28.11: Portugalia, Rodionov, Brazylia, AZS Olsztyn
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 28 listopada. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 28 LISTOPADA

Brazylia – Szwajcaria (28.11, 17:00)

1.60

BRAZYLIA STRZELI

W PIERWSZEJ POŁOWIE

Brazylia z minuty na minutę rozkręcała się w poprzednim meczu, by ostatecznie wygrać 2:0. Świetnie wyglądał, jak wiadomo, ich atak, gdzie tworzyli sobie mnóstwo okazji na bramkę, również przy stałych fragmentach gry. Również i starcie ze Szwajcarią powinno wyglądać podobnie, bo nie są raczej drużyną, która prowadzi grę na boisku. Starcie to powinno pójść w stronę gospodarzy, ale ja proponuję ich gola w pierwszej połowie. Mieli sporo szans z Serbią, ale im się to nie udało, teraz lepiej zgrani powinni tego dokonać.

Zdenek Kolar - Jurij Rodionov (28.11, 17:00)

1.51

RODIONOV WYGRA

Mimo, że na kortach ziemnych to Czech powinien wyglądać lepiej, to jednak jakość jaką prezentują oboje, bardziej skłania mnie ku Austraikowi. Oboje już dłuższy czas nie grywali na mączce, więc tym bardziej mocno zależeć będzie ten mecz od formy. Tę lepiej pokazywał Jurij, więc stawiam na niego.

AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki (28.11, 17:30)

1.40

POWYŻEJ 3,5 SETA

Po serii porażek wreszcie AZS Olsztyn wygrał mecz, choć nie przyszło im to łatwo. Męczyli się, bowiem z Barkomem aż w pięciu setach, a tie breaka wygrali 15:13. Teraz gościć będą Ślepsk, który z kolei serię zwycięstw niedawno zakończył i obecnie są po dwóch porażkach z rzędu. Moim zdaniem to starcie nie powinno zakończyć się w trzech setach, obie ekipy miewają gorsze momenty w meczach, stawiam więc powyżej 3,5 seta.

Portugalia - Urugwaj (28.11, 20:00)

1.99

OBIE STRZELĄ

Kadra Portugalii wygląda bardzo dobrze, a szczególnie formacja ofensywna. Urugwaj ma za to w swoim składzie kilku zawodników światowej klasy, ale na niektórych pozycjach występują braki. Mimo to spodziewam się BTSu. Portugalia gra ofensywnie, a w Urugwaju kilku zawodników nie ma problemu ze zdobywaniem goli. W dobrej dyspozycji są Luis Suarez i Darwin Nunez, a jeżeli zawiodą napastnicy, to strzałem z dystansu może popisać się Fede Valverde, który podczas starcia z Koreą zaprezentował próbkę swoich umiejętności, uderzając w spojenie.