Typy dnia – 28.10

Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia. Oto typy na dziś, czyli 28 października.

Kurs: 1.37

Granada słabo zaczęła sezon, ale to wciąż drużyna z dużym potencjałem i możliwościami na walkę o europejskie puchary. Ich ostatnie dwa mecze to cztery zdobyte punkty, na co złożyła się wygrana z Sevillą oraz remis na wyjeździe z Osasuną. Oba te zespoły są w tym sezonie w czołówce tabeli, więc takie wyniki na pewno dały impuls Granadzie. Getafe natomiast w tym sezonie jeszcze nie wygrało. Serię dwóch remisów przerwali w poniedziałek, kiedy to ulegli na własnym stadionie Celcie Vigo aż 0:3.

Typ: Wygrana Napoli

Kurs: 1.35

Napoli w dziewięciu dotychczasowych meczach ligowych nie poniosło porażki, notując osiem zwycięstw i jeden remis (w ostatniej kolejce z Romą). U siebie wygrywają wszystko. Strata punktów z podopiecznymi Jose Mourinho była o tyle kosztowna, że AC Milan zrównał się z nimi punktami. Bologna w tym sezonie spisuje całkiem dobrze. Ostatnio przegrała co prawda 2:4 z Milanem, ale w niecodziennych okolicznościach. Do przerwy przegrali 0:2 i dodatkowo stracili jednego zawodnika. Znakomicie weszli w drugą połowe i mimo tego, że grali w osłabieniu, potrafili doprowadzić do remisu. Niestety druga czerwona kartka poskutkowała tym, że w końcówce zabrakło im sił i krycia.

New England Revolution –  Colorado Rapids (28.10, 01:00)

Typ: Wygrana New England Revolution

Kurs: 1.80

New England Revolution są liderem Konferencji Wchodniej. Świetnie radzą sobie w meczach u siebie. Na 45 możliwych punktów zdobyli aż 36. Notują serię dziewięciu meczów bez porażki na własnym stadionie, sześć meczów wygrali, a trzy zakończyły się remisami. Colorado wygrało zaledwie jeden z ostatnich czterech meczów wyjazdowych, ponieśli przy tym dwie porażki. Ostatnie dwa bezpośrednie pojedynki domowe New England wygrywało i teraz też będą faworytem, a gola może dołoży Adam Buksa, który w ostatnim meczu wszedł z ławki, dwukrotnie trafił do siatki i uratował remis.

Olympiakos – Fenerbahce (28.10.2021, godz.20:00)

Typ: Wygrana Olympiakosu

Kurs: 1.57

Olympiakos był rewelacją startu rozgrywek euroligowych. Wygrali pierwsze trzy mecze i imponowali formą. Teraz mieli dwóch trudnych przeciwników. Przegrali po dogrywce z Barceloną i jedynie sześcioma punktami na wyjeździe z CSKA Moskwa. Grecy są bardzo mocni przede wszystkim we własnej hali. Fenerbahce natomiast przeciętnie radzi sobie na wyjazdach. W tym sezonie przegrali już z Panathinaikosem, Albą Berlin i Realem Madryt. Gospodarze są faworytem tego spotkania. Olympiakos ma długą serię bez wygranej z Fenerbahce i teraz jest idealny czas, żeby tę serię przełamać.