Typy dnia 27.09. Portugalia, Szwajcaria, Irlandia, Armenia

Wojciech Sikora

27 września 2022

Portugalia Hiszpania, zapowiedź i typy
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 27 września. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 27 WRZEŚNIA

Portugalia – Hiszpania (27.09. 20:45)

1.78

POWYŻEJ 8,5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Obie ekipy mają wszystko, by awansować. Minimalny faworyt jest po stronie gospodarzy. Muszą pilnować przede wszystkim linię obrony i nie pozwalać Hiszpanom na rozgrywanie w środku pola. Ciężko stwierdzić kto powinien wygrać to spotkanie, a patrząc jak obie ekipy nabijały rzuty rożne czy to w meczu między sobą czy innych nie powinno ich zabraknąć również w tym spotkaniu. Stawiam powyżej 8,5 rzutów rożnych.

Szwajcaria - Czechy (27.09. 20:45)

1.68

SZWAJCARIA WYGRA

betfan

Szwajcaria świetną dyspozycją w meczu z Portugalią czy Hiszpanią ratują swoją sytuację w grupie 2 dywizji A. Wcześniej przegrali trzy mecze z rzędu i nikt nie dawał im szans na utrzymanie. W trzecim ostatnim pojedynku o utrzymanie zawalczą z Czechami, którzy potrzebują zwycięstwa, by utrzymać się w najwyższej dywizji. Zdecydowanym faworytem gospodarze, którzy jednocześnie chcą się pewnie zrewanżować gościom za porażkę 1:2 Myślę, że Szwajcaria wygra i taki też typ stawiam na to spotkanie.

Irlandia - Armenia (27.09. 20:45)

1.38

IRLANDIA WYGRA

betfan

Ostatnie spotkanie między Irlandią, Armenią to walka o utrzymanie w dywizji B. W poprzednim ich spotkaniu mimo lepszej dyspozycji zespołu Irlandii wygrali ostatecznie Ormianie. Goście nie wygrali ani nawet nie zremisowali od czterech spotkań strzelając zaledwie gola, a tracąc aż czternaście. Mimo, że gospodarzom wystarczy remis to nie wydaję mi się, żeby kalkulowali to spotkanie i na pewno będą chcieli wygrać. Stawiam wygraną Irlandii.

Norwegia - Serbia (27.09. 20:45)

1.61

SERBIA WYGRA

LUB REMIS

betfan

Grupa 4 dywizji B również czeka do samego końca na drużynę, która awansuje do dywizji A. Norwegom wystarczy remis, Serbowie muszą wziąć komplet, by awansować. Zapowiada się twarde i jednocześnie bardzo ciekawe spotkanie, bo obie ekipy są w niezłej formie. Norwegowie poprzednie starcie z Serbami wygrali 1:0, choć to przeciwnik w teorii kontrolował to spotkanie. Tym razem myślę, że Serbowie nie odpuszczą i tego starcia nie przegrają. Stawiam wygraną lub remis Serbii.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy