Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia 26.09. Anglia, Włochy, Finlandia, San Marino
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 26 września. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 26 WRZEŚNIA

Anglia – Niemcy (26.09. 20:45)

1.85

OBIE STRZELĄ

betfan

Obie ekipy nie potrafią znaleźć ostatnio formy, a ich mecze są bardzo niestabilne. Anglicy nie wygrali od pięciu spotkań, Niemcy przegrali poprzedni mecz zaskakująco u siebie z Węgrami. Anglia jest już pewna spadku do dywizji B Ligi Narodów, spotkaniem z Włochami przekreślili sobie szanse na utrzymanie. Tym sposobem szósty mecz w grupie trzeciej między takimi piłkarskimi potęgami staje się spotkaniem o nic, bo Niemcy nic więcej niż drugiego miejsca nie są w stanie ugrać. Obie drużyny muszą coś udowodnić, więc liczę na mocne spotkanie i stawiam, że obie drużyny strzelą gola.

Węgry - Włochy (26.09. 20:45)

1.72

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Przyszedł czas na mecz o awans w grupie 3. Fenomenalne Węgry po zwycięstwie na wyjeździe z Niemcami wracają na swoje boisko, do swoich kibiców i gościć będą Włochów. Goście to jedyna ekipa, któa potrafiła wygrać z Węgrami w ostatnim czasie. w prawdzie zaledwie 2:1, ale najważniejsze były dla Włochów trzy punkty. Teraz obie ekipy spotkają się ponownie z chęcią gry w dalszej fazie Ligi Narodów. Gospodarze są wyraźnym underdogiem, ale oni już udowodnili, że nie można ich skreślać. Ciężko stawiać, więc zwycięzcę, a z racji wagi meczu myślę, że nie padnie za wiele bramek. Stawiam, że w meczu będzie poniżej 2,5 gola.

Czarnogóra - Finlandia (26.09. 20:45)

1.45

FINLANDIA WYGRA

LUB ZREMISUJE

betfan

W ostatnim spotkaniu grupy 3 dywizji B, Czarnogóra spotka się z Finlandią, która potrzebuje zwycięstwa. Finowie w teorii są na trzeciej pozycji, ale w przypadku wygranej Rumuni z Bośnią, spadną do dywizji C. Zakładam, że Finowie nie odpuszczą tego spotkania, a gospodarze, którzy grają już o nic wpuszczą zmienników i tak bardzo nie będą walczyć o punkty. Mimo, wszystko meczu może Finlandia nie wygrać, więc zabezpieczę zakład w przypadku remisu. Stawiam, że Finlandia wygra lub zremisuje.

San Marino - Estonia (26.09. 20:45)

2.02

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

W ostatnim spotkaniu grupy drugiej dywizji D, zagra Estonia pewna już awansu do wyższej ligi, z San Marino. Nic zaskakującego w tym, że gospodarze nie zdobyli nawet punktu w trzech poprzednich spotkania, co więcej nawet nie zdobyli bramki. Wcześniejsze spotkanie Estonia wygrała 2:0, teraz liczę na większą liczbę goli. Stawiam powyżej 2,5 gola.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!