Typy dnia 26.03: Fręch, Paul, Włochy, Portugalia

Wojciech Sikora

25 marca 2023

Typy na pojutrze - Portugalia Ronaldo
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 26 marca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 26 marca

Alejandro Davidovich Fokina – Tommy Paul (26.03, 15:00)

1.62

PAUL WYGRA

betfan

Tommy Paul był wyraźnym faworytem w poprzednim starciu, ale jednak potrzebował rozegrać decydujący set, by znaleźć się w 1/16 finału. Tutaj czeka na niego jeszcze bardziej wymagający rywal, czyli Alejandro Davidovich Fokina, który radzi sobie ostatnim czasie na kortach twardych całkiem nieźle. W poprzedniej rundzie w prawdzie pokonał Nakashimę 2:0, ale Amerykanin sprawił mu sporo problemów i widać, że szybsza nawierzchnia nie sprzyja Hiszpanowi. Moim zdaniem w tym meczu Paul powinien być górą.

Magdalena Fręch - Warwara Graczewa (26.03, 16:00)

1.45

POWYŻEJ 18,5 GEMÓW

betfan

Choć przed Polką bardzo trudne zadanie, to moim zdaniem nie pozostaje w tym starciu bez szans. Od drugiego seta z Andreevą świetnie trzymałą serwis i myślę, że znając już te korty, może wykorzystać atuty swojego mocnego serwisu. Problem będzie w wymianach, ponieważ Graczewa potrafi długo utrzymywać piłkę w korcie czekając na błąd rywalki. Ciężko w tym starciu typować wynik, bo Magdalena ma sporo atutów, by zaskoczyć i dlatego postawię powyżej 18,5 gemów w tym spotkaniu.

Malta - Włochy (26.03, 20:45)

1.58

WŁOCHY

STRZELĄ W OBU POŁOWACH

betfan

Dla Włochów sprawa jest oczywista, jadą na to spotkanie po komplet punktów. Malta nie ma kompletnie czym zagrozić, a nawet jeśli goście zagrają zmiennikami, to nie powinni mieć najmniejszych problemów ze zwycięstwem. Włosi z pewnością będą chcieli poprawić sobie bilans na jak najkorzystniejszy, dlatego myślę że tym razem rozpoczną strzelanie już w pierwsze połowie. Stawiam, że goście strzelą w obu połowach.

Luksemburg - Portugalia (26.03, 20:45)

1.46

PORTUGALIA WYGRA

Z HANDICAPEM -1,5

betfan

Portugalia świetnie zagrała, zwłaszcza w drugiej połowie, przeciwko Liechtensteinowi. Luksemburg z kolei dość pieczołowicie bronił dostępu do swojej bramki i mimo naporu Słowacji, udało im się utrzymać bezbramkowy remis do końca spotkania. Tutaj raczej ciężko będzie gospodarzom długo broni się przed tak ofensywnymi rywalami. Moim zdaniem Portugalia będąca na fali poprzedniego, świetnego spotkania wygra to starcie z handicapem -1,5.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy