Typy dnia 25.11: Iran, Senegal, Holandia, Anglia

Bartłomiej Cichecki

25 listopada 2022

Anglia

Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 25 listopada. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 25 LISTOPADA

Walia – Iran (25.11, 11:00)

3.45

 

TAREMI STRZELI GOLA

betfan

Dwa gole z Anglią zawodnika FC Porto mocno budował tego zawodnika. Pokazywał już nie jednokrotnie w Porto w lidze portugalskiej czy Lidze Mistrzów, że jest to napastnik groźny dla dużych zespołów. Umie wykończyć wiele sytuacji. I ja przewiduje, że będzie mieć ze słabą Walią kilka okazji na gola. Uważam, że Iran całe siły szykuje na mecz ze Stanami Zjednoczonymi, ale zarazem wygrana w meczu z Walijczykami może otworzyć im drogę do awansu z grupy.

 

Katar - Senegal (25.11, 14:00)

2.30

POWYŻEJ 2.5 GOLI

betfan

Ciężko powiedzieć coś dobrego o Katarze. Gospodarze zagrali najgorzej ze wszystkich drużyn. Często zagrywali dziwne wręcz piłki. Senegal musi to wykorzystać i przewiduje trening strzelecki na Katarze.

 

Holandia - Ekwador (25.11, 17:00)

2.05

POWYŻEJ 2.5 GOLI

betfan

Podobał mi się Ekwador w pierwszej połowie meczu otwarcia z gospodarzami. Choć to tylko Katar, Ekwador zobaczył, że Valencia może być gwiazdą tej reprezentacji podczas Mundialu. Wystarczy odpowiednio zadać ciosy Holendrom. Senegal miał z tym problem, choć oczywiście stwarzał zagrożenie. Obstawiam, że trzecia najlepsza drużyna z Ameryki, tuż po Brazylii oraz Argentynie jest w stanie zdobyć gola i powalczyć. Uważam również, iż Holendrzy będą na tym turnieju bardzo niebezpieczni, dlatego kilka bramek może być.

 

Anglia - USA (25.11, 20:00)

1.42

PONIŻEJ 3,5 GOLA

betfan

Ogromne wrażenie zostawiła po sobie reprezentacja Anglii po meczu z Iranem, wygranym aż 6:2. Jestem zdania, że młoda, ale zdolna ekipa USA może dokonać tego samego co dokonał Iran czyli również stać ich na strzelenie Anglii gola. Anglicy przed samym turniejem byli mocno krytykowani. Dość wspomnieć że w ostatnim czasie dwa razy wygrały z nimi Węgry. Stawiam, że obie strzelą.

 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy