Typy dnia 25.05: Draper, Svitolina, Chelsea, Osasuna

Wojciech Sikora

25 maja 2023

jack draper
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 25 maja. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 25 maja

Jack Draper – Francisco Cerundolo (25.05, 11:00)

1.60

DRAPER WYGRA SETA

betfan

Jack nie specjalizuje się w ortach ziemnych, ale tutaj wygląda świetnie. Za nim dwa bardzo dobre mecze z typowymi „ziemniakami” i wydaję mi się, że dziś również może nawiązać równą walkę. Zadanie nieco trudniejsze, bowiem zmierzy się z Cerundolo, który to niedawno osiągnął ćwierćfinał w Rzymie, pokonując Sinnera. Moim zdaniem jednak to Brytyjczyk jest znacznie stabilniejszy i jednego seta może sobie tu nawet wyserwować.

Warwara Graczewa - Elina Svitolina (25.05, 14:00)

1.46

ELINA WYGRA SETA

betfan

Ukrainka wraca to regularnej gry i na pewno zależy jej na zdobyciu dużej ilości punktów i powrocie do topu. Dziś czeka ją mecz z wymagającą rywalką, choć tutaj w Strasbourgu nie miała jeszcze mocnej rywalki. Wydaję mi się, że przy małym szczęściu Svitolinę stać będzie na zgarnięcie chociażby jednej partii i właśnie taki zakład typuję.

Manchester United - Chelsea (25.05, 20:00)

1.95

UNITED LUB REMIS

I POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Spodziewam się dziś bardzo luźnej gry z wieloma akcjami. Obie ekipy nie mają już wiele do stracenia, choć wciąż United potrzebuje jednego punktu. Moim zdaniem gospodarze dziś nie przegrają, a w samym meczu padną co najmniej trzy gole.

Osasuna - Athletic Bilbao (25.05, 20:30)

2.37

ATHLETIC BILBAO

betfan

Athletic Bilbao ma w swoich szeregach znakomitych zawodników i będzie chciał zapewnić sobie miejsce w Europie. Inaki Williams i Iker Muniain są doświadczonymi zawodnikami w La Liga i będą musieli wzmocnić swoją formę w tym tygodniu. Osasuna może zadać cios na własnym boisku, ale w ostatnich tygodniach nie była w najlepszej formie. Athletic Bilbao jest lepszym zespołem na papierze i powinien być w stanie wygrać ten mecz.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy