Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia 24.11: Portugalia, Travaglia, Brazylia, Wisła Płock
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 24 listopada. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 24 LISTOPADA

Andrew Paulson – Stefano Travaglia (24.11, 10:00)

1.50

TRAVAGLIA WYGRA

betfan

Włoch po okresie kontuzji i słabszej gry, wreszcie jest w stanie odbudować swó ranking i poczyna sobie coraz lepiej. W poprzednim meczu poradził sobie z o wiele mocniejszym rywalem niż teraz przyjdzie mu się spotkać. Czech to młody talent, choć popełniający sporo błędów. Dodatkowym atutem Travagli jest gra na swoim terenie, dlatego też stawiam jego wygraną.

Portugalia - Ghana (24.11, 17:00)

1.41

PORTUGALIA WYGRA

betfan

Wiadomo jak bardzo do przodu poszła kadra Portugalii przez ostatnie lata. Wiele dobrych występów mieli na poprzednich wielkich imprezach. Teraz trafli do grupy, gdzie największym faworytem są właśnie oni, a pierwsze starcie rozegrają z Ghaną. Myślę, że poziom jaki prezentuje Ronaldo se swoją drużyną i doświadczenie takich turniejów, uąłtwi im wygraną w tym starciu.

Dinamo Bucuresti - Wisła Płock (24.11, 18:45)

1.50

POWYŻEJ 57,5 GOLA

betfan

Przed Wisłą jeden z trudniejszych meczów w ramach grupowej rywalizacji w grupie A. Obie drużyny potrzebują tego zwycięstwa, bo dla obu ekip kwestia awansu lekko się skomplikowała. Ostatnie starcie w 2019 roku między tymi drużynami zakończyło się wygraną rumuńskiej ekipy, aż 9 bramkami. Wtedy suma bramek wyniosła saledwie 49, a ostatnim czasem obie drużyny bardzo się rozkręciły, więc myślę, że tym razem padnie powyżej 57 goli.

Brazylia - Serbia (24.11, 20:00)

1.42

PONIŻEJ 3,5 GOLA

betfan

Przez wielu Brazylia jest uważana za mocnego kandydata to wygrania w tym roku Mistrzostw Świata. Nic dziwnego, bo ich atak robi wrażenie, a i w obronie radzą sobie świetnie. Pierwsze starcie grupy G to mecz z Serbią, która prezentuje się ostatnio świetnie przede wszystkim w obronie. Stąd też myślę, że nie pozwolą rywalom na zbyt wiele i skupią się przede wszystkim na obronie. Stawiam poniżej 3,5 gola.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!