Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia 22.09. Belgia, Francja, Polska, Litwa
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 22 września. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 22 WRZEŚNIA

Belgia – Walia (22.09, 20:45)

3.15

WYGRANA BELGII

I OBIE STRZELĄ

betfan

Czas na przerwę reprezentacyjną. W Europie rozgrywana będzie Liga Narodów. W jednym z meczów grupy 4 dywizji A, Belgia podejmować będzie Walię. Gospodarze tego starcia przegrali z Holandią 1:4, ale następnie pokonali Polskę 6:1 i 1:0, a także zremisowali z Walijczykami. Goście zajmują ostatnie miejsce w naszej grupie. Oprócz wspomnianego podziału punktów z Belgami, przegrali dwukrotnie z Holandią i raz z Polską. Czerwone Diabły na papierze prezentują się zdecydowanie lepiej, ale Walijczycy już nie raz pokazali, że nie można ich lekceważyć. Stawiam na wygraną gospodarzy i BTS.

Francja - Austria (22.09, 20:45)

2.05

WYGRANA FRANCJI

Z HANDICAPEM 0:1

betfan

Ostatnie miejsce Francji w grupie 1 jest sporą niespodzianką. Trójkolorowi po czterech kolejkach mają na swoim koncie tylko dwa punkty. Przegrali z Danią, podczas dwóch starć z Chorwacją zdobyli tylko punkt, a także zremisowali z Austrią. Rywale Francji zdobyli dwa punkty więcej. Pokonali oni Chorwację, ale dwukrotnie przegrali z Danią. Francja z pewnością będzie chciała udowodnić, że pierwsze mecze Ligi Narodów były wypadkiem przy pracy. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy z handicapem.

Polska - Holandia (22.09, 20:45)

3.55

REMIS

betfan

Polska przeciętnie rozpoczęła Ligę Narodów. Pokonała Walię i zremisowała z Holandią, ale dwa razy musiała uznać wyższość Belgii, przegrywając raz aż 1:6. Holandia jest liderem grupy 4. Dwukrotnie pokonała Walię, a także była lepsza od Belgii. Większość Polaków spisuje się bardzo dobrze na start sezonu. W wyśmienitych dyspozycjach są Lewandowski, Milik, Zieliński czy Szymański. Wierzę, że przed własną publicznością, nasi reprezentanci zagrają dobre zawody z Holandią. Stawiam zatem na podział punktów, który będzie dla nas bardzo przyzwoitym wynikiem.

Litwa - Wyspy Owcze (22.09, 20:45)

2.14

WYGRANA LITWY

betfan

Litwa zajmuje ostatnie miejsce w grupie 1 dywizji C. Nasi sąsiedzi grają zdecydowanie poniżej oczekiwań i wyrastają na faworytów do spadku. Litwa nie zdobyła ani jednego punktu. Przegrała z Luksemburgiem i Wyspami Owczymi, a także dwukrotnie z Turcją. Wyspy Owcze zdobyły do tej pory cztery punkty, a więc są bardzo blisko utrzymania. Mecz z Litwą będzie więc kluczowy. Goście tej rywalizacji przegrali z Turcją i Luksemburgiem (z którym następnie zremisowali). Stawiam mimo to na wygraną Litwy. Nasi sąsiedzi wygrali wszystkie cztery mecze rozegrane z Wyspami Owczymi w XXI wieku, przed własną publicznością.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!