Typy dnia 20.11: Katar, Chile, Rublow, Wlochy
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 20 listopada. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 20 LISTOPADA

Słowacja – Chile (20.11, 13:30)

1.39

CHILE WYGRA

LUB ZREMISUJE

Chile pokazał w meczu z Polską jak silną mogą być drużyną. Gdyby poprawili skuteczność, to oni mogliby cieszyć się ze zwycięstwa, bądź chociaż remisu. Słowacja ma za sobą okres czterech spotkań bez zwycięstwa. Myślę, że Chile nie powinno przegrać tego starcia i stawiam, że wygrają lub zremisują.

Katar - Ekwador (20.11, 17:00)

1.49

PONIŻEJ 2,5 GOLA

Przed nami pierwsze starcie długo wyczekiwanego turnieju Mistrzostw Świata 2022. Na mecz otwarcia stawi się oczywiście gospodarz, który zagra z reprezentacją Ekwadoru. Jako, że będzie to pierwszy mecz, a obie drużyny nie są zbyt bramkostrzelne, to myślę, że nie zasypią nas ilością bramek. Stawiam poniżej 2,5 gola.

Casper Ruud - Novak Djokovicr (20.11, 19:00)

1.75

DJOKOVIC WYGRA 2:0

Casper Ruud raczej nie był stawiany w roli tego, który mógłby znaleźć się chociażby w półfinale. Tymczasem po totalnej dominacji w półfinale, gdzie nie był faworytem, trafił do finałowego starcia ATP Finals 2022. Zmierzy się w nim z faworytem do triumfu w tegorocznej edycji, Novakiem Djokovicem. Serb nie przegrał jeszcze w tym turnieju meczu, a set oddał jedynie w meczu z Daniłem Miedwiediewem, gdzie przez pewien okres spotkania, miał problemy ze zdrowiem. Ostatecznie na półfinał był świetnie przygotowany i ograł Taylora Fritza 7:, 7:6. Myślę, że to starcie również w dwóch setach zgarnie faworyt, czyli Serb. Stawiam 2:0 dla Djokovica.

Austria - Włochy (20.11, 20:45)

1.39

POWYŻEJ 1,5 GOLA

Włochy nie zaagrają na tegorocznych Mistrzostwach Świata, choć w tamtym roku wygrali przecież Mistrzostwa Europy. Z tej racji ich przerwa reprezentacyjna skończy się na starciach towarzyskich. Tym razem zmierzą się z Austrią, która potrafi grać ofensywną piłkę. Myślę, więc, że w tym spotkaniu padną co najmnije 2 gole.