Typy dnia 20.04: Sonego, Świątek, Lech Poznań, Roma
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 20 kwietnia. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 20 kwietnia

Cristian Garin – Lorenzo Sonego (20.04, 10:00)

1.45

SONEGO WYGRA SETA

Cristian Garin w tym sezonie na kortach twardych nie spisywał się najlepiej, a tu w pierwszym spotkaniu, mimo wygranej 2:0, nie pokazał się z najlepszej strony. Zdecydowanie bardziej podobał mi się Lorenzo Sonego, który musiał się nieźle namęczyć z dobrze dysponowanym Halysem, by awansować. Jego postawa sugeruje mi, że w tym meczu na pewno będzie walczył o każdą piłkę i moim zdaniem ugra co najmniej seta.

Iga Świątek - Qinwen Zheng (20.04, 12:00)

1.49

POWYŻEJ 8,5 GEMÓW

W PIERWSZYM SECIE

Gdy obie tenisistki mierzyły się rok temu w ramach French Open, niektórzy po pierwszym secie wygranym przez Qinwen w tiebreaku, wróżyli niespodziankę. Tymczasem Polka w dwóch kolejnych setach oddała tylko dwa gemy. Zheng operuje całkiem mocnym serwisem, ale bardzo często popełnia błędy, co z pewnością wykorzysta nasza zawodniczka. Jedynym aspektem może być powrót Igi i być może dłuższe wchodzenie w mecz. Stawiam powyżej 8,5 gemów w pierwszym secie.

Fiorentina - Lech Poznań (20.04, 18:45)

1.85

LECH POZNAŃ

STRZELI GOLA

Lech w tym meczu jest sporym underdogiem i ciężko szukać tutaj szans na "remontadę". Miejmy jednak nadzieję, że jeśli ma to być ostatni mecz w tej edycji, to nie zabraknie tutaj walki do ostatnich minut. Stawiam w tym pojedynku, że Lech Poznań pozostawi po sobie dobry ślad w tym spotkaniu i strzeli gola.

Roma - Feyenoord (20.04, 21:00)

1.83

ROMA WYGRA

Choć to Roma prowadziła grę w pierwszym spotkaniu, to jednak zabrakło jej skuteczności. Lepiej w tym aspeckei wypadła holenderska ekipa, która wygrała ostatecznie 1:0. Teraz Rzymianie na swoim boisku będą szukać rewanżu i doprowadzenia chociażby do dogrywki. Patrząc na ich ostatnie wyniki, mecz z Feyenoordem można uznać za wypadek przy pracy i teraz na swoim boisku spokojnie powinni wygrać.