Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia 19.09. Galfi, Korda, Karacjew, Duckworth
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 19 września. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 19 WRZEŚNIA

Emma Navarro – Dalma Galfi (19.09, 14:30)

1.58

GALFI WYGRA

betfan

W Budapeszcie kobiety rozpoczynają turniej WTA challenger. W jednym z meczów gospodyni Dalma Galfi grać będzie przeciwko 21-letniej Emmie Navarro. Faworytką tego spotkania jest Węgierka, która jest znacznie bardziej doświadczona w turniejach wyższej rangi. Co więcej, granie na swoim terenie dodatkowo będzie wsparciem dla Galfi. Myślę, że Dalma poradzi sobie z młodą Amerykanką i wygra to spotkanie.

Hugo Gaston – Sebastian Korda (19.09, 18:00)

1.45

POWYŻEJ 19,5 GEMÓW

betfan

Od poniedziałku startuje główna drabinka turnieju ATP rangi 250. W turnieju rozstawiony z numerem 2 jest Hubert Hurkacz i zagra dopiero od drugiej rundy. Pierwszego dnia zobaczymy, jednak mecz Hugo Gastona gospodarza z Amerykaninem Sebastianem Kordą. Faworytem jest ten drugi, jednak myślę, że gospodarz może stanąć na wysokości zadania i pokazać się z dobrej strony. Być może przegra to starcie, ale myślę, że w meczu zobaczymy przynajmniej 20 gemów. Stawiam powyżej 19,5 gemów w spotkaniu.

Aslan Karacjew - Lorenzo Sonego (19.09, 19:30)

1.81

KARACJEW WYGRA

betfan

Zarówno Aslan Karacjew jak i Lorenzo Sonego nie mają ostatnio najlepszego sezonu. Zawodnicy spotkają się po raz czwarty w ramach turnieju ATP 250 w Metz. Wszystkie trzy spotkania wygrywał Aslan, dwa z nich miały miejsce w tym roku. Rosjanin w poprzednim sezonie był jednym z największych zaskoczeń męskiego tenisa. Kursy na to spotkanie są bardzo wyrównane, ale uważam, że Karacjew powinien wygrać to spotkanie.

Alexei Popyrin - James Duckworth (19.09. 19:00)

1.87

DUCKWORTH WYGRA

betfan

Również w San Diego rozpoczyna się turniej  ATP. Pierwszego dnia zmierzy się w jednym z meczów dwóch Australijczyków Alexei Popyrin i James Duckworth. Alexei nie zagrał spotkania od czasu US Open gdzie przegrał w drugiej rundzie 0:3 z Diego Schwartzmanem. James rozegrał od tego czasu aż sześć spotkań i zdecydowanie jest w o wiele lepszej formie i ograniu. W historii zaowdnicy zmierzyli się razem trzykrotnie i dwa razy zwyciężał właśnie Duckworth, dlatego stawiam na niego.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!