Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia 18.12: Argentyna, Rublow, Benevento, Asseco
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 18 grudnia. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 18 GRUDNIA

Stefanos Tsitsipas – Andriej Rublow (18.12, 12:00)

1.46

RUBLOW WYGRA SETA

betfan

W ramach turnieju przedsezonowego zmierzy się Stefanos Tsitsipas i Andriej Rublow. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich od kilku dni możemy oglądać  potyczki topu z tenisa, a Rosjanin wczoraj ograł przecież nr 1 Carlosa Alcaraza. eraz zmierzy się z czwarta rakietą świata i myślę, że stać go na to aby na tej nawierzchni, gdzie czuje się świetnie, ugrać chociażby seta.

Projekt Warszawa - Asseco Resovia (18.12, 13:00)

Obie ekipy mają za sobą kilka zwycięstw, a co ciekawe to praktycznie z tymi samymi drużynami. To spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, bo powinniśmy zobaczyć równe starcie. W trzech z pięciu ostatnich pojedynków tych drużyn mogliśmy oglądać co najmniej cztery sety, więc myślę że i ten mecz przyniesie nam over 3,5 seta.

1.51

POWYŻEJ 3,5 SETA

betfan

Modena - Benevento (18.12, 14:0)

2.00

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Niedługi odpoczynek po Mistrzostwach Świata miał nasz czołowy obrońca, czyli Kamil Glik. To już jego trzecie starcie od porażki z Francją poprzednie dwa kończyli zwycięstwem 1:0, a myślę, że ten pojedynek da nam tym razem sporo bramek, bo ekipa gospodarzy nie jest najlepiej broniącym zespołem w lidze. Stawiam powyżej 2,5 gola.

Argentyna - Francja (18.12, 16:00)

2.56

POWYŻEJ 2,5 GOLA

I OBIE STRZELĄ

betfan

Argentyna i Francja są ofensywnie usposobionymi reprezentacjami. Pierwsza czwórka klasyfikacji strzelców mundialu, składa się z po dwóch zawodników z każdej drużyny. Po pięć bramek mają Messi i Mbappe, a po cztery Giroud i Alvarez. Zapowiada to bramkowy mecz. Mój typ to BTS i powyżej 2,5 bramki.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!