Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia 17.11. Japonia, Kostaryka, Maroko, Portugalia
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 17 listopada. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. Od BETFAN zawsze dostajesz solidną porcję informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia. Zapraszam do obstawiania niedzielnych meczów!

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 13 LISTOPADA

Japonia – Kanada (17.11, 14:40)

3.30

REMIS

betfan
Reprezentację Japonii na Mistrzostwach Świata w Katarze czeka bardzo trudne zdanie, gdyż trafili oni do grupy śmierci. Zagrają w niej z Niemcami, Hiszpanią oraz Kostaryką. Teoretycznie tylko Kostaryka wydaje się odstawać od reszty drużyn w tej grupie. Tymczasem piłkarzy z Azji czeka ostatni sprawdzian z reprezentacją Kanady. Kanada również zagra na tych mistrzostwach. Będzie to dla obu ekip sprawdzian przed Mundialem, więc należy spodziewać się, że wyjdą w rezerwowym zestawieniu. W historii bezpośrednich meczów, dwukrotnie wygrała Japonia. Stawiam, że padnie remis i oba zespoły nie dadzą z siebie maksimum.

Irak – Kostaryka (17.11, 15:00)

2.00

KOSTARYKA WYGRA

betfan
Obie reprezentacje nigdy ze sobą nie grały. I nie ma się co dziwić, skoro ich państwa dzieli 12 680 km. Kostaryka podobnie jak Japonia szykuje się do turnieju w grupie z Hiszpanią oraz Niemcami. Irak przegrał w ostatnich meczach towarzyskich z Meksykiem aż 4:0 oraz zremisował bezbramkowo z Ekwadorem. Ewidentnie zacięli się z przodu. Kostaryka z dumą może pochwalić się, że wygrała z nie byle kim, bo 2:1 z Nigerią oraz 2:1 z Uzbekistanem. Na pewno będą oszczędzać się w tym ostatnim meczu. Spodziewam się, że wygrają nisko, 1:0.

Maroko – Gruzja (17.11, 17:00)

2.16

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan
Chorwacja, Belgia, Kanada. To grupowi rywale Maroka na Mistrzostwach Świata. Jeśli ktoś myśli, że w spotkaniu z Gruzją, Marokańczycy będą grać na 100 % jest w błędzie. Ostatni mecz przed Mundialem to szachowanie rywali. Gruzja wyglądała bardzo dobrze podczas ostatnich meczów Ligi Narodów. W ostatnich 5 meczach strzelili aż 13 goli plus naprawdę wyglądali na drużynę ułożoną taktycznie. Myślę, że obie ekipy strzelą po bramce.

Portugalia – Nigeria (17.11, 19:45)

1.57

OBIE NIE STRZELĄ

betfan
Portugalia to jeden z kandydatów do złota. Ekipę mają przepotężną, a Ronaldo myśli o złocie na koniec kariery, która ostatnio wyhamowała. Ostatnie 5 meczów Nigerii? Aż 3 porażki, tylko dwie wygrane w tym jedna z Wyspami Świętego Tomasza więc nie był to poważny przeciwnik. Na chwilę przed Mundialem stawiam, że Portugalia odniesie zwycięstwo, najmniejszym nakładem sił. Stawiam, że Ronaldo i spółka wygrają, dodatkowo nie pozwolą strzelić sobie bramki.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!