Typy dnia 16.11: Djokovic, Polska, Argentyna, Szkocja
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 16 listopada. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 16 LISTOPADA

Andriej Rublow – Novak Djokovic (16.11, 14:00)

1.91

DJOKOVIC WYGRA 2:0

Zawodnicy spotkali się zaledwie dwa razy, a w tym roku tylko raz. Podczas turnieju ATP w Belgradzie, Novak Djokoovic przegrał na swoim terenie 1:2. Trzeci set oddając kompletnie do zera. Tamten Serb był jednak całkowicie innym zawodnikiem i wracał wtedy po przerwie do formy. Tym razem nie wydaje mi się, by Rublow mu zagrozić mu na tyle, by wygrać tutaj chociażby seta. Stawiam, więc wygraną Djokovica 2:0.

ZEA - Argentyna (16.11, 16:30)

1.70

ARGENTYNA

STRZELI W OBU POŁOWACH

Mimo wszystko Argentyna nie powinna mieć większych problemów z taką reprezentacją. Nawet zmiennicy, którzy zapewne zagrają dłuższy okres spotkania, powinni spokojnie kreować tutaj groźne akcje. Stawiam w tym pojedynku, że przyjezdni strzelą w obu połowach.

Turcja - Szkocja (16.11, 18:00)

2.18

POWYŻEJ 2,5 GOLA

Obie ekipy nie mierzyły się ze sobą nigdy. Tym razem zobaczymy ich w akcji w ramach meczu towarzyskiego. Z tej też racji, spodziewałbym się bardzo widowiskowej gry, która będzie cieszyć oko kibiców i w którym obejrzymy kilka bramek. Stawiam powyżej 2,5 gola.

Polska - Chile (16.11, 18:00)

1.56

PONIŻEJ 2,5 GOLA

W historii obie reprezentacje mierzyły się zaledwie raz, w 2018 roku. Wtedy mecz ten również był ostatnim sprawdzianem Polski przed Mistrzostwami Świata. Tamto spotkanie, po bardzo wyrównanej grze obu zespołów, zakończyło się wynikiem2:2. Wtedy to o wiele lepiej Polacy zagrali pierwszą połowę, a to z racji wprowadzenia na druga połowę dużej ilości zmienników. W tym pojedynku również uważam, że trener chcąc oszczędzać zawodników, da się ograć przede wszystkim rezerwowym, którzy być może w klubach grywali ostatnim czasem mniej. Nie spodziewam się w tym spotkaniu zbyt szybkiej gry i raczej skromnej ilości bramek. Stawiam poniżej 2,5 gola.