Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia – 15.11

Oto typy na dziś, czyli 15 listopada. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki << 

MATCHDAY BOOST: Szkocja- Dania

Typ: Wygrana Danii

Kurs: 3.00

Stefanos Tsitsipas – Andriej Rublow (15.11, 21:00)

Typ: Wygrana Stefanosa Tsitsipasa 

Kurs: 1.72 

Mecz pierwszej rundy fazy grupowej prestiżowego turnieju tenisowego ATP Finals, kończącego tegoroczny sezon. Stefanos Tsitspas zmierzy się z Andriejem Rublowem i będzie w tym spotkaniu minimalnym faworytem. Ostatnie mecze pokazują, że zarówno Grek, jak i Rosjanin nie są w optymalnej formie na koniec sezonu. Mam jednak nadzieję, że to właśnie Tsitspas pokażę swoje umiejętności tenisowe, ponieważ ma je na ten moment zdecydowanie większe niż Rublow. W czterech ostatnich meczach bezpośrednich pomiędzy panami, trzy razy górą był Grek.

Izrael – Wyspy Owcze (15.11, 20:45)

Typ: Wyspy Owcze strzelą gola 

Kurs: 2.33

Mecz ostatniej kolejki fazy grupowej eliminacji mistrzostw świata 2022 w Katarze. Izrael zmierzy się na własnym boisku z Wyspami Owczymi i tak naprawdę jest to już tylko mecz o honor, ponieważ znamy wszystkie rozstrzygnięcia w grupie F. Patrząc na drużynę Izraelu widzimy, że dużo bramek strzela, ale i też dużo traci. Myślę, że Wyspy Owcze są już na tyle poukładanym zespołem, że będą w stanie strzelić przynajmniej jedną bramkę gospodarzom. Goście strzelili ostatnio bramkę Danii w meczu wyjazdowym, natomiast Izrael stracił dużo goli w spotkaniach z Austrią, Szkocją, a nawet Mołdawią, która zajmuje ostatnie miejsce w tej grupie.

Szkocja - Dania (15.11, 20:45)

Typ: Wygrana Danii 

Kurs: 2.25

Bardzo ciekawe starcie w ostatniej kolejce eliminacji. Dania z dziewięcioma zwycięstwami na koncie wygrała rywalizację w grupie F i pojedzie na mundial. Szkoci zapewnili sobie już udział w barażach poprzez zajęcie drugiej lokaty. Patrząc na potencjał obu zespołów, to zdecydowanie większym dysponują Duńczycy i dlatego też zdecydowałem się wytypować ich wygraną w tym meczu.

Szwajcaria - Bułgaria (15.11, 20:45)

Typ: Wygrana Szwajcarii (handicap 0:2) 

Kurs: 1.85

Bardzo ciekawą sytuację mamy przed ostatnią kolejką w grupie C. Włosi i Szwajcarzy mają po 15 punktów, jednak to ci pierwsi mają lepszy bilans bramkowy o dwa gole. Włochy grają na wyjeździe z Irlandią Północną, natomiast Szwajcarzy z Bułgarią. Jeżeli oba zespoły wygrają, to o tym, kto awansuje bezpośrednio na mundial zadecyduje właśnie bilans bramkowy. Gospodarze na pewno będą chcieli tutaj zdobyć przynajmniej kilka bramek i dać szansę Włochom na potknięcie.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!