Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia 15.01: Arsenal, PSG, Niemcy, Cerundolo

Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 15 stycznia. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 15 stycznia

Jesper De Jong – Juan Manuel Cerundolo (15.01, 16:00)

1.46

CERUNDOLO WYGRA

betfan

Młody Argentyńczyk już dłuższy czas na scenie challengerów spisuje się bardzo dobrze. Zwłaszcza na mączce, gdzie spędził najwięcej godzin tenisowych w życiu. W Tigre triumfował już tydzień temu, teraz w drugiej edycji może zdobyć kolejny tytuł. Tym bardziej, że jest to miasto w jego rodzimej Argentynie, czyli wsparcie kibiców z pewnością będzie po jego stronie. Holender nieźle spisuje się na cegle, ale poza serwisem ma wiele braków. Stawiam w tym spotkaniu gospodarza. 

Tottenham - Arsenal (15.01, 17:30)

2.22

ARSENAL WYGRA

betfan

Lider ma szansę bardzo odskoczyć City, zwłaszcza po ich porażce. Derby Londynu przyniosą z pewnością wiele emocji, ale to Arsenal jest w lepszej formie. Choć Tottenham poprzednim meczem ligowym pokazał, że mają spory potencjał, ale wciąż brakuje im do powtarzalności swojej formy. Stawiam wygraną gości.

 

Niemcy - Serbia (15.01, 18:00)

1.74

NIEMCY WYGRAJĄ

betfan

Obie drużyny są faworytami do wygrania grupy E. Niemal pewne jest, że to między nimi rozegra się kwestia dwóch pierwszy miejsc. Moim zdaniem o wiele lepiej spisała się reprezentacja Niemiec, która miała cięższego rywala. Stawiam w tym pojedynku zwycięstwo naszych sąsiadów.

Rennes - PSG (15.01, 20:45)

1.70

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

Rennes strzelało w ostatnich 10 spotkaniach, a forma jaka prezentują jest świetna. Zajmują aktualnie zasłużoną czwarta pozycję, choć byłoby lepiej gdyby nie tracili tylu bramek. Stawiam w tym spotkaniu, że obie strzelą gola.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!