Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia 14.12: Kostjuk, Aluron, Anwil, Francja
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 10 grudnia. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 14 GRUDNIA

Marta Kostjuk – Clara Tauson (14.12, 11:30)

1.60

KOSTJUK WYGRA SETA

betfan

Dwie młode zawodniczki z mocnym uderzeniem i serwisem, spotkają się w ramach 1/8 finału turnieju challenger w Limoges. Ukrainka po goeszym okresie i serii porażek, wreszcie ma za sobą trzy zwycięstwa. Nieco starsza Marta ma za sobą więcej meczów w tourze, a co za tym większe doświadczenie. Choć wciąż popełnia sporo błędów i ma za sobą gorszy okres, to Dunka nie powinna stawić jej aż takich warunków by nie była w stanie wygrać seta. Stawiam wygraną seta Ukrainki.

Aluron - Hebar (14.12, 18:00)

Aluron jest znacznie lepszą drużyną niż ich najbliższy rywal z Bułgarii. W o wiele słabiej obsadzonej lidze Hebar zajmuje dopiero trzecie miejsce. Również w lidze mistrzów ich sytuacja nie jest zbyt ciekawa, a nie tak dawno już przegrali z polską drużyną. Wtedy to Aluron był gościem, a mimo to potrafili wygrać pewnie 3:1. Tym razem nie spodziewałbym się innego wyniku niż 3:0, tym bardziej, że gramy ten mecz u siebie.

1.59

ALURON WYGRA 3:0

betfan

Anwil Włocławek - Keravnos S. (14.12, 18:30)

1.56

ANWIL WYGRA

Z HANDICAPEM -5,5

betfan

Anwil to od lat topowa drużyna naszej ligi. Również z wieloma dobrymi występami na arenie międzynarodowej. Tym razem w ramach Europe Cup, spotkają się z Keravnos. Cypryjska drużyna to trzecia ekipa w swojej lidze. Co ciekawe Anwil może aktualnie pochwalić się serią sześciu meczów bez porażki, a więc spokojnie powinni wygrać to spotkanie z handicapem -5,5.

Francja - Maroko (14.12, 20:00)

2.82

GIROUD STRZELI GOLA

betfan

Choć każdy zadziwia się postawą Mbappe i faktycznie jest to zawodnik, który robi różnicę, na boisku, to jednak jego rola nie jest głównie oparta na strzelaniu goli. Gdy rywale trzymając sztywno obronę i druga linia ich wspomaga, nie pozwalając napastnikom wejść w pole karne, to francuzi są zmuszeni dośrodkowywać. W polu karnym z kolei czeka zawsze Olivier Giroud, który świetnie gra głową. Stawiam, że to właśnie on strzeli gola.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!