Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia 11.03: Świątek, Fręch, Borussia Dortmund, Napoli
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 11 marca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 11 marca

Napoli – Atalanta (11.03, 18:00)

1.67

NAPOLI WYGRA

betfan

Atalanta musi wziąć się w garść jeżeli wciąż celuje w miejsce w TOP 4. Gorsza forma w ostatnich trzech spotkaniach przyniosła tylko jeden punkt. Piłkarze Atalanty muszą głównie się odblokować w ofensywie, bo to z niej byli znani na przestrzeni ostatnich sezonów. Skoro piłkarze Atalanty się zacięli, a obrona Napoli stworzyła prawdziwy mur nie do przebicia stawiamy na wygraną gospodarzy, którzy będą chcieli pokazać, że porażka z Lazio to był tylko wypadek przy pracy.

Schalke - Borussia Dortmund (11.03, 18:30)

1.69

BORUSSIA DORTMUND

WYGRA

betfan

Ostatnim bardzo istotnym zwycięstwem przeciwko RB Lipsk, Borussia na dobre powzięła walkę z Bayernem o mistrzostwo. Schalke znajduje się aktualnie w o wiele lepszej dyspozycji, niż przez cały aktualny sezon. Wciąż jednak nie mieli tak dużego wyzwania jak BVB. Myślę, że jeśli goście szybko pozbierają się po odpadnięciu z Ligi Mistrzów, a trener wystawi większość wyjściowego składu, to kwesta kompletu punktów będzie formalnością. Stawiam wygraną drużyny z Dortmundu.

Iga Świątek - Claire Liu (11.03, 20:00)

1.44

PONIŻEJ 19,5 GEMÓW

betfan

Liu nie błyszczy od początku tego sezonu, a najwyżej notowaną przeciwniczką jaką pokonała, od pierwszego stycznia, jest Katerina Siniakova (45). Spotkanie z Igą na pewno nie będzie miało takiego przebiegu, jak to ich wspólne przed laty. Amerykanka nie powinna mieć zbyt wiele do powiedzenia w tym meczu, a jej serwis na spokojnie powinien być przełamywany, przez Świątek. Nie widzę tutaj innego przebiegu jak dwa szybkie sety dla Raszynianki. Stawiam poniżej 19,5 gemów.
 

 

Ons Jabeur - Magdalena Fręch (11.03, 20:00)

1.40

POWYŻEJ 17,5 GEMÓW

betfan

Dla Magdaleny to ogromna szansa na zdobycie cennego doświadczenia, bo nie na co dzień ma okazję grać z 4. rakietą świata. Wprawdzie Ons wraca po dłuższej przerwie i jej dyspozycja może być bardzo niepewna, to jednak wydaję mi się, że wygra to spotkanie. Mimo wszystko uważam, że stylem gry jakim cechuje się Polka, może spokojnie przedłużyć to spotkanie. Mocny serwis i trzymanie piłki w korcie, zawsze zmuszą rywalki to ryzykowniejszych zagrań. Myślę, że Fręch może tutaj ugrać kilka gemów. Stawiam powyżej 17,5 gemów.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!