Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia 11.01: Michalski, Polska, Manchester City, Lille
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli11 stycznia. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 11 stycznia

Daniel Michalski – Stefano Travaglia (11.01, 07:00)

1.71

POWYŻEJ 21,5 GEMÓW

betfan

Polak nabrał bardzo dużo cennego doświadczenia w ostatnich starciach z okazji United Cup. Przeniosło się to na spotkanie z młodym Japończykiem Mochizuki, gdzie pierwszą partię przegrał 3:6. Pola świetnie jednak przeanalizował w trakcie spotkania błędy i kolejne dwa sety padły jego łupem. W meczu z Włochem na pewno trzeba uważać na serwis Stefano, Polak może nie ma mocnego silnego serwisu, ale trzyma go na bardzo dobrym poziomie. Myślę, że przebijanie Michalskiego też może irytować Travaglię, więc stawiam w tym meczu powyżej 21,5 gemów.

Brest - Lille (11.01, 19:00)

1.96

LILLE WYGRA

betfan

Lille znajduje się aktualnie w świetnej dyspozycji, a taki rywal jak Brest nie powinien sprawić im najmniejszego problemu. Goście moim zdaniem powinny wyjść z tego starcia zwycięsko, z racji, że gra gospodarzy kompletnie nie wskazuje na to, by ich pozycja miała się poprawić. Stawiam wygraną Lille.
 

Southampton - Manchester City (11.01, 21:00)

1.61

MANCHESTER CITY

WYGRA Z HANDICAPEM 1:0

betfan

City nie przegrało z Southampton od siedmiu meczów. Teraz gdy święci znajdują się w dołu, myślę że obywatele nie powinni mieć najmniejszego problemu. Stawiam wygraną City z handicapem -1.
 

Francja - Polska (11.01, 21:00)

1.85

PONIŻEJ 58,5 GOLA

betfan

Od prawie roku nasza drużyna nie miała okazji stoczyć boju z tak silnym rywalem jak Francja. Nic dziwnego, że trójkolorowi są faworytami tego spotkania, bo przecież byli o włos od medalu na Mistrzostwach Europy. Na pewno gra na wielkich imprezach, gdzie gra się na swoim parkiecie i ze swoimi kibicami, daje zawodnikom sporo. Z racji pierwszego meczu oczekuję raczej szachowania obu drużyn i grania dłuższych akcji. Stawiam w tym meczu poniżej 58,5 gola.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!