Typy dnia 09.06: Polska, Japonia, Djokovic, Luksemburg
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 9 czerwca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 9 czerwca

Polska – Bułgaria (09.06, 09:10)

1.81

POLSKA WYGRA 3:0

Polska nie zdominowała Iranu, tak jak można było się spodziewać, choć wciąż podtrzymywali jakość swojej gry, nie pozwalając w przegranych setach zbytnio na ucieczkę rywalom. Tym razem zmierzą się z ekipą, którą nie ma najlepszego okresu, a wygrana ze Słowenią jeszcze niczego nie zmienia. Bułgarów ograliśmy do zera w ostatnim naszym meczu i tym razem także spodziewam się takiego wyniku. Typuję wygraną biało-czerwonych 3:0.

Japonia - Serbia (09.06, 12:40)

1.58

POWYŻEJ 3,5 SETA

Japonia świetnie rozpoczęła tę Ligę Narodów, od pewnego zwycięstwa z Iranem 3:0. Póki co rozegrali jeden mecz, a ich kolejny rywal ma już dwie przeprawy za sobą. Serbia przegrała swój inauguracyjny mecz tego turnieju, ze Słowenią, choć sprawili im sporo problemów. Następnie pokonali do zera Chiny i moim zdaniem z Japonią są w stanie również nawiązać walkę. Stawiam powyżej 3,5 seta.

Carlos Alcaraz - Novak Djokovic (04.06, 15:00)

1.52

Carlos Alcaraz ma dopiero 20 lat, więc tym bardziej jego osiągnięcia są zadziwiające. Na swoim koncie ma już sporo sukcesów, ale przed wszystkim wygraną w US Open. Do niedawna sam przyznawał, że brakuje mu jeszcze trochę w sferze mentalenj ale aktualnie nie widać by były z tym u niego problemy. Starcie z Serbem będzie ich drugim spotkaniem, a po pierwszym w ubiegłym roku na pewno możemy spodziewać się mnóstwa znakomitych akcji. Moim zdaniem ten mecz może potrwać nawet cały dystans, ja jednak typuję powyżej 3,5 seta.

Luksemburg - Malta (04.06, 20:15)

1.65

LUKSEMBURG WYGRA

Kwalifikacje do Euro już za nieco ponad tydzień, a część reprezentacji zaczyna już przygotowania. Tak też możemy już dziś śledzić poczynania Luksemburgu z Maltą. Reprezentacja gospodarzy przez ostatnie lata znacznie poprawiła swoją grę, o czym świadczą też wyniki i tylko dwie porażki w ostatnich dziesięciu spotkaniach. Moim zdaniem są w stanie tutaj ograć słabo dysponowanych rywali, więc typuję zwycięstwo Luksemburgu.