Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia 08.11. Napoli, Everton, Borussia Dortmund, FC Barcelona
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 8 listopada. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 8 LISTOPADA

Wolfsburg – Borussia Dortmund (08.11, 18:30)

2.09

BORUSSIA WYGRA

betfan

Obie ekipy mają naprawdę dobry okres i nie odnieśli porażek od co najmniej pięciu spotkań. Zdecydowanie lepiej, jednak prezentuje się w meczach bezpośrednich zespół Borussi Dortmund. Wygrali, bowiem wszystkie pięć z pięciu ostatnich starć tych drużyn, a ostatnie aż 6:1. Teraz gdy goście nie muszą już myśleć o europejskich pucharach, mogą spokojnie wreszcie skupić się na lidze i dorzucić kilka punktów przed przerwą reprezentacyjną. Stawiam wygraną Borussi.

Napoli - Empoli (08.11, 18:30)

1.50

NAPOLI WYGRA

Z HANDICPAEM 0:1

betfan

Napoli w tym sezonie jest zdecydowanym faworytem do wygrania ligi. Mają aktualnie 35 punktów i przewagę 6 punktów nad drugim Milanem. Co ciekawe, jednak bilans bezpośrednich meczów na przestrzeni ostatnich lat z Empoli mają ujemny. Na ostatnie pięć meczów wygrali 2 a przegrali 3. Myślę, że na ten moment są w stanie spokojnie, zwłaszcza z pomocą kibiców, wygrać z handicapem -1,5.

Bournemouth - Everton (08.11, 20:45)

1.70

OBIE STRZELĄ

betfan

Starcia pucharowe zawsze rządzą się swoimi prawami. W tym spotkaniu więcej możemy oczekiwać, tego że ze względu słabej sytuacji w lidze obu ekip, wystąpią raczej drugie składy. Ciężko, więc typować wynik tego meczu, choć w bezpośrednich starciach lepiej spisywał się Bournemouth. Co ciekawe w aż czterech z pięciu ich meczów, aż czterokrotnie padały gole z obu stron. Stawiam w tym spotkaniu, że obie strzelą.

Osasuna - FC Barcelona (08.11, 21:30)

1.50

PONIŻEJ 3,5 GOLA

betfan

Barcelona wciąż najlepszą drużyną jeśli chodzi o stracone bramki w La Lidze. Aktualnie po 14 meczach tylko czterokrotnie wyciągali piłkę z siatki. Osasuna zaskakująco znalazła się na czwartej pozycji i nie przegrali od czterech meczów. Wcale, więc tak łatwo nie może być Barcelonie, bo stracili łącznie też tylko 12 bramek. Stawiam w tym starciu poniżej 3,5 gola.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!