Typy dnia 06.02: Vallecano, Monza, Blackburn, Sporting
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 6 lutego. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 6 luty

Vallecano – Almeria  (06.02, 21:00)

Gospodarze mają w tym sezonie mieszane wyniki, ale wciąż mają nadzieję na zapewnienie sobie gry w Europie. Vallecano powróciło na właściwy tor, dzięki wygranej 1-0 z Villarreal. Sergio Camello, który zdobył jedyną bramkę w meczu w połowie drugiej połowy. Vallecano jest na dziewiątym miejscu w tabeli z 29 punktami w 19 meczach. Teraz będą starali się odnieść dwa zwycięstwa po raz pierwszy w tym roku. Stawiam na zwycięstwo Vallecano

1.79

WYGRANA

RAYO VALLECANO

Monza - Sampdoria (06.02, 20:45)

Monza podejmie na Stadio Brianteo zajmującą 19. miejsce Sampdorię w Serie A w poniedziałek 6 lutego, chcąc przedłużyć swoją niepokonaną passę we włoskiej ekstraklasie. Gospodarze odnotowali wzrost formy w ostatnich meczach ligowych i będą bardzo pewni siebie po pierwszym w historii wyjazdowym zwycięstwie z Juventusem w zeszłym tygodniu. Stawiam na zwycięstwo zespólu gospodarzy

1.77

WYGRANA

MONZA

Blackburn - Wigan (06.02, 21:00)

Ostatni wynik Blackburn przerwał ich trzybramkową passę zwycięstw. Wygrali oni jednak tylko jedno z ostatnich pięciu spotkań u siebie i mogą tutaj walczyć. Wigan natomiast ma za sobą serię porażek i jest bez zwycięstwa w dziewięciu ostatnich meczach w rozgrywkach. W ostatnim czasie nie radzą sobie na wyjazdach i ten trend może się utrzymać. Stawiam na +1,5 gola Blackburn.

2.15

BLACKBURN

POWYŻEJ 1,5 GOLA

Rio Ave - Sporting (06.02, 20:45)

Sporting jest zbyt daleko od lidera, by przeprowadzić prawdziwą walkę o tytuł i może skupić się na zapewnieniu sobie miejsca w pierwszej trójce. Tymczasem Rio Ave, po pięciu meczach bez zwycięstwa w lidze, spadło w dół tabeli. Przegrana tutaj może sprawić, że będą zagrożeni spadkiem do strefy spadkowej. Myślę, że zmotywuje to zespół do zdobycia gola. Obstawiam, że obydwie drużyny zdobędą bramkę.