Typy dnia 04.11. Tiafoe, Alcaraz, Stuttgart, Pegula
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 4 listopada. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 4 LISTOPADA

Frances Tiafoe – Felix Auger-Aliassime (04.11, 14:00)

1.70

TIAFOE WYGRA SETA

Zawodnicy spotkali się w tym roku raz i wtedy  wygrał Kanadyjczyk w dwóch setach, choć Amerykanin sprawił mu wiele problemów. W tym turnieju Tiafoe zaskoczył już wielokrotnie swoją postawą. Przemawia też za nim większa świeżość wynikająca z wielu spotkań w ostatnim czasie Felixa. Auger-Aliassime już w meczu z Ymerem był bliski, by odpaść.  Amerykanin nie oddał jeszcze w tym turnieju seta, a jego przeciwnicy do łatwych nie należeli. Stawiam, że Frances wygra seta.

Carlos Alcaraz – Holger Rune (04.11, 15:30)

1.49

ALCARAZ WYGRA

Świetną końcówkę sezonu ma aktualnie Duńczyk, który niedawno wbił się do top 20. Zagra przeciwko aktualnemu nr 1, czyli Carlosowi Alcarazowi, który radzi sobie na kortach w Paryzu bardzo przyzwoicie. Duńczyk podobnie jak wspomniany już poprzednio Kanadyjczyk, ma za sobą sporo spotkań. Co więcej Hiszpan z meczu na mecz wygląda coraz lepiej i myślę, że to on pokona w tym starciu swojego przeciwnika.

B. Moenchengladbach – VFB Stuttgart (04.11, 20:30)

1.48

OBIE STRZELĄ

Obie drużyny dość przeciętnie radzą sobie w tym sezonie Bundesligi. Z pewnością od gospodarzy spodziewamy się o wiele więcej punktów i lepszej gry, lecz ci od czterech meczów nie wygrali. Goście radzą sobie trochę lepiej ostatnim czasem. Co ciekawe pięć poprzednich bezpośrednich starć tych ekip to gole z obu stron i myślę, że i w tym spotkaniu jest to najlepsza opcja.

Jessica Pegula - Aryna Sabalenka (04.11, 21:30)

1.53

POWYŻEJ 19,5 GEMÓW

Ostatnia szansa dla Peguli, by wygrać w tegorocznym WTA Finals mecz, a co za tym idzie być może awansować. Z pewnością musiałaby wygrać 2:0, co przy nieźle dysponowanej Sabalence może być ciężkie. Aryna ma za sobą już jedną wygraną, więc ten mecz na pewno dałby jej pewny awans. Amerykanka nie ma także najlepszego dorobku jeśli chodzi o mecze bezpośrednie z Białorusinką, więc uważam, że i tutaj nie będzie jej łatwo. Stawiam w tym starciu powyżej 19,5 gemów.