Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia 03.12: PSG, Brest, Aston Villa, Monaco
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 3 grudnia. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia. Zobacz nasze typy dnia na 3 grudnia poniżej.

TYPY DNIA 3 GRUDNIA

Le Havre – PSG (03.12, 13:00)

W najbliższą niedzielę Le Havre podejmie mistrzów Paris St. Germain w meczu Ligue 1 na Stade Oceane. Le Havre zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli, podczas gdy Paris St. Germain odebrało niedawno fotel mistrzowski rywalom z Nicei. Czy Le Havre jest w stanie sprawić niespodziankę? Nie ma wątpliwości, że Paris St. Germain będzie faworytem do zwycięstwa w tym meczu. Le Havre prawdopodobnie będzie starało się ustawić nisko linie defensywy i utrzymać czyste konto, ale wydaje się mało prawdopodobne, aby nawet ich solidna obrona powstrzymała Mbappe i jego kolegów z drużyny przez zbyt długi czas. Obstawiam jednak, że obie drużyny zdołają strzelić bramke.

1.94

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

Brest - Clermont (03.12, 15:00)

W najbliższą niedzielę Brest zmierzy się z Clermont w meczu Ligue 1 na Stade Francis Le Ble. Brest zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli, podczas gdy Clermont wydaje się być zagrożone i zajmuje 17. miejsce. Zwycięstwo na wyjeździe może jednak wywindować ich ze strefy spadkowej, w zależności od innych wyników. Przed zeszłotygodniowym zwycięstwem nad Montpellier, Brest wydawał się być na drodze do strefy spadkowej. Wyglądali jednak imponująco w tamtym meczu i teraz wydają się wracać na właściwe tory. Obstawiam, że w tym meczu obie drużyny strzelą bramkę.

1.92

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

Bournemouth - Aston Villa (03.12, 15:00)

Aston Villa zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli Premier League i jak dotąd prezentuje znakomitą formę w tym sezonie. W zeszłym tygodniu ograli Tottenham Hotspur 2:1 i będą chcieli osiągnąć podobny wynik w tym meczu. Z drugiej strony, Bournemouth zajmuje obecnie 16. miejsce w ligowej tabeli i nie radzi sobie w tym sezonie najlepiej. W poprzednim meczu The Cherries łatwo pokonali Sheffield United wynikiem 3-1 i będą chcieli osiągnąć podobny rezultat w ten weekend. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

1.50

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

Monaco - Montpellier (03.12, 15:00)

W najbliższą niedzielę (3 grudnia) Monaco podejmie Montpellier na Stade Louis II w meczu Ligue 1. Monaco jest obecnie wysoko w tabeli i zajmuje trzecie miejsce, podczas gdy Montpellier walczy o górną połowe tabeli w tym sezonie i zajmuje 13. miejsce. Czy więc gospodarze będą w stanie kontynuować swoją dobrą formę, wygrywając tutaj, czy też Montpellier sprawi coś, co byłoby lekką niespodzianką? Obie strony są bardzo skuteczne pod bramką rywali, co oznacza, że powinniśmy spodziewać się wysokiego wyniku. Można jednak śmiało powiedzieć, że obrona Montpellier pozostaje nieco w tyle za atakiem, co tłumaczy ich niską pozycję w tabeli. Obstawiam, że obie drużyny strzelą.

1.60

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!