Typy dnia 01.03: Hurkacz, Djokovic, Arsenal, Manchester Utd

Wojciech Sikora

01 marca 2023

Novak Djokovic

Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 1 marca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 1 marca

Hubert Hurkacz – Paweł Kotow (01.03, 15:30)

1.43

POWYŻEJ 19,5 GEMÓW

 

betfan

 

Pierwszy mecz Huberta wyraźnie pokazał, że po Marsylii może odczuwać jeszcze jakieś zmęczenie, choć czasu na odpoczynek trochę było. Mimo wszystko Polak bardzo dobrze poradził sobie pod presją w drugim seie, gdy mógł zostać przełamany i wziął sprawy w swoje ręce. Oczywiście niezawodny i kluczowy okazał się serwis, jak i warunki fizyczne Hurkacza. W tym spotkaniu Kotow również ma czym zaskoczyć, dodatkowo świetnie pokazał się na returnie z mocno serwującym Popyrinem. Nie będzie to łatwa przeprawa, dlatego stawiam powyżej 19,5 gemów.

 

Novak Djokovic - Tallon Griekspoor (01.03, 16:00)

1.66

POWYŻEJ 18,5 GEMÓW

 

betfan

 

Novak Djokovic poprzedni mecz zaczął świetnie i wygrał pierwszy set 6:3. Wszystko wyglądało na to, że mecz odbędzie się bez historii. Machac jednak w drugim secie poczuł większy luz i zaczął uderzać bardzo dobrze kątowo piłki. To sprawiło, że potrzebna była trzecia partia, w której Serb musiał walczyć w tie breaku. Teraz światowa jedynka zmierzy się z Tallonem Griekspoorem. Holender również potrafi sporo zdziałać na swoim serwisie, więc tak jak i jego poprzednik, może narobić kłopotów rywalowi. Stawiam powyżej 18,5 gemów.

 

Manchester United - West Ham (01.03, 20:45)

1.64

MANCHESTER UNITED

betfan

 

West Ham United jest kompletnie bez formy i co raz częściej słyszy się o zwolnieniu Davida Moyesa. Szkot kupił sobie czas ostatnią wygraną 4:0 z Nottingham Forest. Moyes jednak ma fatalny bilans z klubami z tzw. BIG6. Jako trener West Hamu nie wygrał jeszcze żadnego spotkania z taką drużyną. Czerwone Diabły są w niesamowitej drodze i żadna drużyna w ostatnim czasie nie potrafi się jej postawić. Nawet wielka Barcelona.

 

Arsenal - Everton (01.03, 20:45)

1.90

ARSENAL WYGRA

Z HANDICPAEM -1,5

betfan

 

Everton zdaje się przebudzać, choć wciąż grają w kratkę. Niedawno pokonali Arsenal w ramach 22. kolejki na swoim terenie. Teraz zmierzą się z nimi podobnie, by nadrobić starcie z 7. kolejki Premier League. Kanonierzy wciąż górują na szczycie tabeli, choć bardzo blisko jest za nimi City. Na pewno nie mogą sobie pozwolić na kolejne potknięcie i komplet punktów w tym pojedynku będzie dla nich bardzo istotny. Stawiam wygraną Arsenalu z handicapem -1,5.

 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy