Typy bukmacherskie, oferta na dziś 25.06: Polska, Austria, Anglia, Dania

Jan Paździerski

24 czerwca 2024

Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 25 czerwca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów.

Polska, Euro 2024, promocja

To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia. Zobacz nasze typy dnia na 25 czerwca poniżej. Sprawdź również najciekawszą ofertę bukmacherską na dzisiaj!

TYPY DNIA: 25 czerwca

Francja – Polska: typy bukmacherskie

Betfan logo
REMIS
Kurs 5.30
Zagraj już teraz

Francja to jeden z faworytów do wygrania Euro 2024. W meczu fazy pucharowej Polska nawet mimo dobrej gry, miałaby znikome szanse z wicemistrzami świata. Tak też było na MŚ w Katarze. Gra z Francją w ostatniej kolejce miała być naszym atutem. Nic nie poszło jednak po naszej myśli. Wicemistrzowie świata jeszcze nie zapewnili sobie awansu, a Polacy już nie mają szans na wyjście z grupy. Gdy nie mamy nic do stracenia to nasza gra wygląda przyzwoicie. Spodziewam się sensacji, dlatego stawiam na remis.

Holandia – Austria: typy bukmacherskie

Betfan logo
Powyżej 2.5 gola
Kurs 1.71
Zagraj już teraz

Holandia oczywiście gra głównie do przodu. Choć ma świetnych obrońców to ich piłka polega na utrzymywaniu się przy piłce i narzucaniu własnego rytmu gry nacierając na rywala. Austria natomiast gra bardziej wyważoną i zbilansowaną piłkę, która opiera się na zarówno defensywie, jak i ofensywie. Mimo wszystko tutaj w tym spotkaniu nie spodziewam się, aby ekipy mocno się broniły, a raczej będą parły do zwycięstwa. Spodziewam się dobrego spotkania ze sporą ilością goli, dlatego stawiam na powyżej 2.5 gola po kursie 1.71.

Anglia – Słowenia: typy bukmacherskie

Betfan logo
Anglia z handcicapem -1.5 gola
Kurs 1.75
Zagraj już teraz

Ciężko szukać w tym spotkaniu niespodzianki ze względu na różnicę klas obu zespołów. Oczywiście Słowenia nie jest reprezentacją do bicia, jednak na tle Anglików ciężko znaleźć aspekt, w którym mieliby przeważać. Anglicy od pierwszej do ostatniej minuty powinni dominować w tym spotkaniu i narzucać swoje tempo gry, bo w końcu muszą zagrać lepiej. Wygrana minimum 2 golami nie powinna stanowić problemu dla Anglii, w tym spotkaniu w szczególności, jeżeli szybko zdobędą pierwszą bramkę. Stawiam na wygraną Anglii z handicapem -1.5 gola po kursie 1.75.

 

Dania – Serbia: typy bukmacherskie

Betfan logo
Poniżej 3 gole
Kurs 1.75
Zagraj już teraz

Choć Duńczycy raczej grają otwartą piłkę to w tym spotkaniu niekoniecznie tak musi być. Wydaje się, że będzie to spotkanie, w którym obie ekipy będą walczyć o awans, stąd też zarówno Serbowie, jak i Duńczycy nie będą chcieli otwierać się maksa. Oczywiście, jeżeli sytuacja do tego zmusi na pewno zobaczymy szturmowe ataki. Takich jednak nie spodziewam się w pierwszej połowie i spodziewam się raczej maks 2-3 goli w tym spotkaniu. Stawiam na poniżej 3 gole po kursie 1.75.

Oferta bukmacherska na dziś – najpopularniejsze zakłady 25 czerwca

  1. 00:00 Kolumbia – Paragwaj (Copa America)
  2. 3:00 Brazylia – Kostaryka (Copa America)
  3. 15:00 K. Kawa – A. Parks ( kwal. Wimbledon)
  4. 18:00 Francja – Polska (Euro 2024)
  5. 18:00 Holandia – Austria (Euro 2024)
  6. 21:00 Anglia – Słowenia (Euro 2024)
  7. 21:00 Dania – Serbia (Euro 2024)

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy