Typy bukmacherskie, oferta na dziś 18.06: Turcja, Portugalia, Sinner

Jan Paździerski

18 czerwca 2024

Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 17 czerwca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów.

Jannik Sinner

To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia. Zobacz nasze typy dnia na 17 czerwca poniżej. Sprawdź również najciekawszą ofertę bukmacherską na dzisiaj!

TYPY DNIA: 18 czerwca

Turcja – Gruzja: typy bukmacherskie

Betfan logo
POWYŻEJ 2.5 GOLA
Kurs 2.11
Zagraj już teraz

Choć Gruzja znacznie odstaje poziomem swojej gry, to jednak nie brakuje im woli walki i samozaparcia. Tak też byli w stanie strzelić gola Hiszpanii i to dwukrotnie. Udało im się to również przeciwko Szkocji, czy Norwegii. Turcja często traci kontrolę w obronie i przez to rzadko kiedy kończą spotkania na zero z tyłu. Tutaj mogą zdominować mecz i nawet sami strzelić trzykrotnie, jednak istnieje duża szansa chociaż jednego trafienia po stronie rywali. Typuję więc co najmniej trzy trafienia.

Sinner – Griekspoor: typy bukmacherskie

Betfan logo
Griekspoor wygra seta
Kurs 2.64
Zagraj już teraz

Tegoroczny finalista Rollanda Garros, Jannik Sinner podejmie niżej plasowanego Griekspoora we wtorkowym meczu ATP Halle na kortach trawiastych w Niemczech. Rywal Sinnera pokazał również na kortach Rollanda Garrosa, że jest bardzo dobrym tenisistą, odpadając dopiero w 1/16 finału po bardzo emocjonującym meczu 3:2 z Zverevem. W tym spotkaniu obstawiam mecz na stronę Sinnera, lecz spodziewam się, że Griekspoor wygra przynajmniej jednego seta. Obstawiam set Griekspoora.

Portugalia – Czechy: typy bukmacherskie

Betfan logo
Obie strzelą
Kurs 1.99
Zagraj już teraz

Portugalia zazwyczaj gra ofensywną piłkę. Oczywiście jak już wspomniałem mają oni świetne formacje w każdej ze swoich przestrzeni, dlatego też równie dobrze grają w obronie i tracą mało goli, ale jako, że jest to pierwsze spotkanie, a Czesi są solidną ekipą to z pewnością mogą pokusić się tutaj o bramkę. Oczywiście o gola Portugalii jestem spokojny, dlatego moim typem na gole w tym spotkaniu to BTTS po kursie 1.99.

Oferta bukmacherska na dziś – najpopularniejsze zakłady 18 czerwca

  1. 12:00 Giron – Rublow (Halle ATP)
  2. 13:30 Sinner – Griekspoor (Halle ATP)
  3. 14:30 Berretini – Michelsen (Halle ATP)
  4. 16:00 Otte – Zverew (Halle ATP)
  5. 17:30 Squire – Tsitsipas (Halle ATP)
  6. 18:00 Turcja – Gruzja (Euro 2024)
  7. 21:00 Portugalia – Czechy (Euro 2024)

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy