Typy bukmacherskie, oferta na dziś 13.06: Fręch, Kudiermietowa, Berrettini, Raonic

Wojciech Sikora

13 czerwca 2024

Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 13 czerwca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia. Zobacz nasze typy dnia na 13 czerwca poniżej. Sprawdź również najciekawszą ofertę bukmacherską na dzisiaj!

Magdalena Fręch

TYPY DNIA: 13 czerwca

Dalma Galfi – Weronika Kudiermietowa (11:00)

Betfan logo
KUDIERMIETOWA WYGRA
Kurs 1.40
Zagraj już teraz

Rosjanka w rankingu nototwana jest znacznie wyżej, choć od kilku tygodnia szuka formy, a początek tego swezonu miała bardzo przeciętny. Niemniej jednak operuje znakomitym serwisem i znacznie mocniejszymi uderzeniami, co przy nawierzchni trawiastej da jej sporą przewagę. Potrafiła w turniejach na trawie dochodzić daleko, dlatego typuję jej wygraną.

Magdalena Fręch – Tatjana Maria (12:00)

Betfan logo
FRĘCH WYGRA
Kurs 1.73
Zagraj już teraz

Polka znakomicie pokazała się w pierwszej rundzie nie dając szans rywalce i pewnie wygrywając 2:0. Obie zawodniczki na tej nawierzchni potrafią grać jednak bardzo dobrze, choć trzeba pamiętać, że Niemka ma już 36 lat i jej poruszanie się po korcie jest znacznie słabsze. Do tego dochodzą możliwe problemy kondycyjne. Z biegiem meczu Fręch powinna znacznie bardziej przeważać. Typuję jej wygraną.

Matteo Berrettini – Denis Shapovalov (14:30)

Betfan logo
CO NAJMNIEJ 30 ASÓW SERWISOWYCH
Kurs 1.55
Zagraj już teraz

Matteo wraca do gry po przerwie, która trwałą od kwietnia. W pierwszej rundzie wygrał, choć z problemami, przeciwko Saffulinowi. Widać jednak, że serwis potrafi u niego zrobić sporą różnicę. Tak samo widać to po stronie Denisa, który swoją lewą ręką może narobić Włochowi problemy. Spodziewam się tutaj co najmniej 30 asów.

Roberto Bautista – Milos Raonic (16:00)

Betfan logo
RAONIC WYGRA
Kurs 1.59
Zagraj już teraz

Raonic znakomicie wypunktował Thompsona, który potrafi świetnie serwować. Kanadyjczyk nie miał problemów z przełamaniem go i utrzymywaniem własnego serwisu. Choć wraca dopiero po przerwie, to widać, że na tej nawierzchni może namieszać. Dziś przeciwko Hiszpanowi powinien okazać się lepszy.

Oferta bukmacherska na dziś – najpopularniejsze zakłady 13 czerwca

  1. 11:00 Dalma Galfi – Weronika Kudiermietowa
  2. 12:00 Magdalena Fręch – Tatjana Maria
  3. 12:30 Jessica Pegua – Aleksandra Krunic
  4. 12:30 Emma Raducanu – Daria Snigur
  5. 11:00 Richard Qasquet – Brandon Nakashima
  6. 12:30 Alexei Popyrin – Tommy Paul
  7. 14:30 Alex De Minaur – Zizou Bergs
  8. 14:30 Matteo Berrettini – Denis Shapovalov
  9. 16:00 Roberto Bautista – Milos Raonic

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy