Typy bukmacherskie, oferta na dziś 10.06: Polska, Holandia, Czechy

Jan Paździerski

10 czerwca 2024

Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 10 czerwca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia. Zobacz nasze typy dnia na 10 czerwca poniżej. Sprawdź również najciekawszą ofertę bukmacherską na dzisiaj!

transmisja-polska-ukraina

Typy dnia: 10 czerwca

Polska – Turcja (10.06, 20:45)

Betfan logo
Wygrana Polski
Kurs 2.32
Zagraj już teraz

Z pewnością Biało-Czerwoni po pierwszym spotkaniu towarzyskim z Ukrainą wlali trochę nadziei w naród przed zbliżającym się Euro 2024. To sprawia, że chcielibyśmy jeszcze więcej w meczu z Turcją. Niewątpliwie rywal będzie piekielnie wymagalny, albowiem Turcja ponownie na Euro będzie uważana za czarnego konia turnieju. Dodatkowo spisali się świetnie w meczu towarzyskim z Włochami i to pokazuje ich klasę, że nie przegrali tamtego spotkania. Mimo wszystko musimy pojechać na Euro w dobrych moralach i wygrana przed Euro bardzo by się przydała. Zagraliśmy dobrze z Ukrainą, a teraz ponownie zagramy u siebie, dlatego stawiam na wygraną Polaków.

Holandia – Islandia (10.06, 20:45)

Betfan logo
Obie strzelą
Kurs 2.10
Zagraj już teraz

Holandia dobrze rozpoczęła rok, grając do tej pory 3 mecze. W dwóch z nich strzelali aż po 4 bramki wygrywając 2 mecze, oraz przegrali z gospodarzami Euro, czyli Niemcami 2:1. To sprawia, że kibice holenderscy mogą z optymizmem patrzeć na zbliżający się turniej. Niewątpliwie rywal będzie dziś wymagalny, albowiem Islandia udowadniała nie raz, że potrafi stawić opór najmocniejszym rywalom. Dodatkowo spisali się świetnie w meczu towarzyskim z Anglią, wygrywając 1:0 i to pokazuje ich klasę. W tym spotkaniu obstawiam, że obie drużyny strzelą.

Czechy – Macedonia Północna (10.06, 20:45)

Betfan logo
Wygrana Czech
Kurs 1.44
Zagraj już teraz

W towarzyskim meczu przygotowującym do Euro 2024 Czechy podejmą Macedonię Północną. Nasi Sąsiedzi muszą dobrze przygotować się do Euro 2024, albowiem mają ciężką grupę, lecz awans jest jak najbardziej w ich zasięgu. Rywal w tym spotkaniu nie będzie bardzo wymagający, ale jednak wszystko Czesi powinni potwierdzić swoją wyższość. Myślę, że mecz będzie obfitował w wiele bramek, a Czesi wygrają to spotkanie.

Oferta bukmacherska na dziś – najpopularniejsze zakłady 10 czerwca

 1. 12:30: Koepfer – Zhang (ATP Holandia)
 2. 15:00: Gwinea Równikowa – Malawi (Kwal. Mistrzostwa Świata)
 3. 15:00: Somalia – Botswana (Kwal. Mistrzostwa Świata)
 4. 16:00: Mensik – Brouwer (ATP Holandia)
 5. 18:00: Benin – Nigeria (Kwal. Mistrzostwa Świata)
 6. 18:00: Gwinea Bissau – Egipt (Kwal. Mistrzostwa Świata)
 7. 18:00: Uganda – Algieria (Kwal. Mistrzostwa Świata)
 8. 18:00: Czechy – Macedonia (mecze towarzyskie)
 9. 2045: Holandia – Islandia (mecze towarzyskie)
 10. 20:45: Polska – Turcja (mecze towarzyskie)
 11. 20:45: Włochy – Bośnia i Hercegowina (mecze towarzyskie)
 12. 20:45: Francja – Kanada (mecze towarzyskie)

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy