Pobierz aplikację betfan na telefon
Typowanie nocnego NBA! 04.05

Zajmiemy się dzisiaj typami na nocne NBA z wtorku na środę. Głównie linie handicapowe, ale i dla tych, którzy lubią obstawić overka też się coś znajdzie. 

New Orleans Pelicans- Golden State Warriors

TYP: Golden State Warriors hc(+2,5)kurs 1.86 z oferty BETFAN

Stephen Curry jest w niesamowitej formie i potrafi wygrywać pojedynki w pojedynkę. Świadczy o tym między innymi to, że GSW wciąż liczą się w walce do fazy Playoff. Warto pamiętać, że w tym meczu zabraknie Erica Paschalla, a także kontuzjowanych od dłuższego czasu Jamesa Wisemana oraz Kelly’ego Oubre Jr.. GSW jednak radzi sobie bez tych zawodników, a pod nieobecność wyżej wymienionych gracy większą rolę w pomocy Curry’emu odgrywa Andre Wiggins i niezastąpiony Draymond Green. Choć talentu Pelikanom nie brakuje to coś nie potrafi „zatrybić” w Nowym Orleanie i ta drużyna już raczej nie myśli o Playoff.

Charlotte Hornets- Detroit Pistons

TYP: Charlotte Hornets hc(-5,5)kurs 1.80 z oferty BETFAN

Do Charlotte po kontuzji wraca LaMello Ball! Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami odbył się 1. maja i wtedy górą były właśnie Szerszenie. Ciekawą rzeczą, która skłoniła mnie ku temu typu jest fakt, iż Hornets w każdym z ostatnich 8. zwycięstw pokryli linię handicapu. Dla Pistons jest to drugi mecz w dwa dni. Taki stan rzeczy wydarzył się już 14 razy i tylko 3 razy w takim przypadku Detroit wygrywało. Prawdopodobnie także w Detroit zabraknie kilku doświadczonych graczy.

Pheonix Suns- Cleveland Cavaliers

TYP: Powyżej 218,5 punktówkurs 1.83 z oferty BETFAN

A o to obiecany over. Zmierzą się ze sobą dwie ofensywne drużyny, do tego jedna z nich nie posiada choćby przeciętnej obrony. Dużym osłabieniem dla ekipy Cleveland jest dalszy brak Dariusa Garlanda. Cavaliers skupiają się już raczej tylko i wyłącznie na ogrywaniu młodzieży. W ich ostatnich dwóch spotkaniach przeciwnicy rzucili ponad 120 punktów. Pheonix jest siódme na 30 drużyn pod względem rzuconych punktów. Suns, także potrafią dać sobie rzucić dużo punktów ze słabszymi drużynami jak np. ostatnio z Thunder, gdy stracili 120 punktów, a w ostatnich pięciu spotkaniach ta liczba zawsze wynosiła ponad 100.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!