Pobierz aplikację betfan na telefon
Typowanie NBA 07.05

Większości zespołów zostało do zagrania ostatnie 6 meczów sezonu zasadniczego. W najbliższych dwóch tygodniach dowiemy się jak będzie wyglądała sytuacja w Playoffach. Niektóre drużyny walczą o jak najwyższe miejsce, a inne odpuszczają mecze, aby dostać jak najwyższy numer w drafcie. Zapraszam na moje typy NBA w nocy z 06.05 na 07.05.

  • Dallas Mavericks- Brooklyn Nets
  • Indiana Pacers- Atlanta Hawks

Dallas Mavericks- Brooklyn Nets (piątek 01:30)

Zacznę od tego spotkania, bo jako pierwsze rzuciło mi się w oczy i jest to chyba mój najpewniejszy typ na to spotkanie. Polecam zagrać over 233.5 punktów z oferty BETFAN, kurs 1.81. Obie drużyny są nastawione na ofensywną koszykówkę i uwielbiają grać akcje trzypunktowe. Tak samo obie drużyny są usytuowane dopiero w trzeciej dziesiątce jeżeli chodzi o statystyki defensywne. Dallas będzie chciało zapewne wykorzystać swoją dużą przewagę jeżeli o zbiórki, dzięki czemu będą mogli ponawiać swoje nieudane akcje. Durant i Doncic będą chcieli zaznaczyć swoją wyższość i powinniśmy zobaczyć dużo punktów na tablicach wyników. Dla chcących większego kursu myślę, że można grać over do linii 265.5 punktów.

TYP: over 233.5 punktów, kurs 1.81 z oferty BETFAN.

Indiana Pacers- Atlanta Hawks (piątek 02:00)

Dzisiaj przygotowałem dwa typy, ale obu jestem bardzo pewien. Tutaj uważam, że Atlanta Hawks poradzi sobie z Indianą. Atlanta na pewno jest podbudowana zwycięstwem zeszłej nocy z mocnymi w tym sezonie Pheonix Suns wysoką przewagą. Indiana za to przegrała z Sacramento Kings. Możliwe także, że dla Pacers nie będzie mógł zagrać Malcolm Brogdon co byłoby kolejnym osłabieniem. Największa gwiazda Indiany Sabonis będzie pilnowany pod koszem przez Clinta Capele i Josha Collinsa, więc będzie miał trudności, aby wesprzeć swój zespół w ofensywie.

TYPY: Atlanta Hawks handicap (-5,5), kurs 1.80 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!