Pobierz aplikację betfan na telefon
Typ na mecz Lech Poznań – Stal Mielec 01.05

W sobotni wieczór drużyna Lecha Poznań podejmie na własnym obiekcie Stal Mielec. Kolejorz nie gra już o nic, natomiast Stal walczy o utrzymanie. Sprawdźcie, jaki typ dla Was przygotowaliśmy!

Lech Poznań – Stal Mielec (01.05, 20:00) – nasz typ

Proponowany typ: Powyżej 9.5 rzutów rożnych w meczu
OBSTAW W BETFAN – kurs 1.43

Lech Poznań – Stal Mielec (01.05, 20:00) – przewidywane składy

Lech Poznań: Van der Hart – Satka, Salamon, Rogne – Sykora, Tiba, Kvekveskiri, Kravets – Skóraś, Ramirez, Ishak
Stal Mielec: Strączek – De Amo, Chorbadzhiyski, Flis – Granlund, Urbańczyk, Matras, Tomasiewicz, Getinger – Domański, Forsell

Lech Poznań – Stal Mielec (01.05, 20:00) – Stal walczy o utrzymanie w Ekstraklasie

Mimo, iż zespół Macieja Skorży nie walczy już o nic w obecnym sezonie, to i tak jest stawiany jako zdecydowany faworyt tego spotkania. Zgadzam się z tym, jednak wyniki w Ekstraklasie bywają ostatnio dosyć nieprzewidywalne. Warto również pamiętać, że Stal Mielec walczy o utrzymanie i na pewno będą walczyć i biegać przez całe 90 minut. Dlatego proponuję typ na rzuty rożne, który moim zdaniem w przypadku meczu tych drużyn jest bardzo ciekawym rozwiązaniem. Kolejorz jest zespołem, który lubi atakować skrzydłami i generalnie w większości swoich meczów w tym sezonie taki over został pokryty. Stal również rzadko schodzi poniżej 4 rzutów rożnych w meczu. Jeżeli mielczanie wyrobią swoją normę, to zespół Lecha nie powinien mieć większego problemu ze zdobyciem wymaganej liczby rzutów rożnych i pokryciem zaproponowanej przeze mnie linii over 9.5.

Stal Mielec zajmuje obecnie ostatnie miejsce w Ekstraklasie z dorobkiem 24 punktów, jednak ma zaległe spotkanie z Rakowem Częstochowa.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!