Tunezja – Gwinea Równikowa: Typy, kursy, zakłady 05.06 | El. Mistrzostw Świata

Wojciech Sikora

05 czerwca 2024

Podczas gry w Europie trwają przygotowania do EURO 2024, na innych kontynentach rozgrywają się eliminacje do MŚ. Tunezja, w jednym z takich spotkań, podejmie na swoim stadionie Gwineę Równikową.

tunezja-pna

Aktualnie po dwóch spotkaniach gospodarze są niepokonani, a ich bilans wynosi 5:0. Czy goście, którzy nie strzelili jeszcze gola, będą w stanie im dziś zaszkodzić? Jak zakończy się ta rywalizacja? Zapraszam na zapowiedź meczu Tunezja – Gwinea Równikowa.

Zapowiedź meczu Tunezja – Gwinea Równikowa.

Od ostatnich spotkań w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata, rozgrywanych w Afryce, minęło pół roku. Przez ten czas Tunezja rywalizowała w Pucharze Narodów Afryki, gdzie odpadli już po fazie grupowej. Co ciekawe niespodziewanie na tej samej imprezie Gwinea Równikowa wyszła z grupy, remisując w niej z Nigerią, a wygrywając z WKS i Gwineą Bissau. Choć przegrali już w 1/8, z Gwineą, to ponownie świetnie się zaprezentowali.

Typy bukmacherskie na mecz Tunezja – Gwinea Równikowa.

Betfan logo
OBIE DRUŻYNY STRZELĄ GOLA
Kurs 2.17
Zagraj już teraz

Nie wiadomo do końca jaką formę będą prezentować goście w tym starciu, choć na papierze są zdecydowanym underdogiem. Pokazali jednak w ostatnim czasie, że trzeba się z nimi liczyć. Tunezja oczywiście ma w swoim zespole kilku graczy, któzy mogą zrobić różnicę i to powinno tutaj zaprocentować ponownie na ich korzyść. Typuję wygraną gospodarzy.

Kursy bukmacherskie na mecz Tunezja – Gwinea Równikowa.

  • Wygrana Tunezji- 1.40
  • Remis – 4.30
  • Wygrana Gwinei Równikowej – 7.50
  • Powyżej 2.5 gola – 2.02
  • Obie strzelą – 2.39

Sporym faworytem tego pojedynku będzie zespół gospodarzy, czyli Tunezja, której zwycięstwo szacowane jest kursem 1.40. W przypadku wygranej Gwinei Równikowej przelicznik jest znacznie wyższy i wynosi w tym momencie 4.30. Podział punktów to szansa na mnożnik 7.50.

Gdzie obejrzeć mecz Tunezja – Gwinea Równikowa? Transmisja.

Środowy mecz pomiędzy Tunezją a Gwineą Równikową, w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata, odbędzie się 5 czerwca o 21:00 na Stade Olympique Hammadi Agrebi w Rades. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy