Pobierz aplikację betfan na telefon
Troyes – Nice: typy, kursy, zapowiedź 30.04 | Ligue 1

Już za chwile decydujące chwile w Ligue . Troyes grające o utrzymanie kontra Nicea, która straciła już bezpowrotnie szansę na grę w pucharach w nastopnym sezonie. Przed nimi trudny czas i ciekawe jest to jak na to zareagują. Gospodarze mają w tej chwili o  punktów za mało, by utrzymać się, a do zdobycia już tylko 5 punktów. Zapraszam na zapowiedź oraz typy bukmacherskie do meczu Troyes – Nicea. 

Troyes – Nice – Zapowiedź

Nicea popadła w marazm totalny i nie zanosi się na zmiany. Przegrali wygrany mecz z Clermont na własnym stadionie w poprzedniej kolejce. 

Gospodarze mogli zapomnieć jak to jest wygrać mecz w Ligue. Aż strach pomyśleć, że pierwszy i ostatni raz w tym roku wygrali . stycznia ze Strasbourgiem. 

Moffi oraz Balde są w obu zespołach motorami napędowymi w ataku, choć Moffi jesienią grał w Lorient to wiosną zdążył już strzelić w nowych barwach gola na miano gola sezonu. Nigeryjczyk ma 16 trafień, a Balde 12.

Troyes - Nice - Typy bukmacherskie, kursy

1.71

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

Nie wierzę w dobrą i na zero z tyłu drużynę Nicei podczas meczu na wyjeździe. W takich sytuacjach zawsze tracą bramkę. W 4 z 5 dokładnie co pokazuje skalę nieudolności w obronie. Ale też nie mam wątpliwości, że mają kim straszyć i sami też strzelą gola. 

Troyes - Nice - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz Troyes kontra Nice w ramach 33. kolejki Ligue 1 odbędzie się 30. kwietnia na Stade de l'Aube w Troyes. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach ELEVEN Sports z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!