Pobierz aplikację betfan na telefon
Troyes – Montpellier: typy, kursy, zapowiedź 19.02 | Ligue 1
Ligue 1 wchodzi w decydującą fazę sezonu i przed nami już 25. kolejka francuskiej ekstraklasy. Troyes w jednym z siedmiu starć tego dnia zmierzy się z Montpellier. Przed gospodarzami rozpoczyna się bardzo ciężki okres walki o utrzymanie. Ich wyniki sprawił, że znajdują się tuż nad strefą spadkową. Czy będą w stanie przełamać swoją niechlubną serię bez zwycięstwa? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Troyes – Montpellier. 

Troyes – Montpellier: Zapowiedź meczu

Troyes pokazał się z bardzo dobrej strony w pierwszym meczu tego roku, gdzie wygrali 3:2 na wyjeździe. Niestety od tamtego spotkania nie potrafią odnieść zwycięstwa i łącznie z rozgrywkami pucharowymi, mają za sobą siedem meczów bez wygranej. Teraz wracają na swoje boisko, by podjąć rywalizację z Montpellier, które w poprzedniej kolejce kompletnie zaskoczyło stylem w jakim pokonali Brest. 3:0 i spokojna wygrana, to coś do czego nas w tym sezonie ta ekipa nie przyzwyczaiła. Teraz mogą pójść za ciosem, choć na pewno na wyjeździe będzie im o wiele ciężej.

Troyes - Montpellier: - Typ na mecz

1.43

MONTPELLIER

WYGRA LUB ZREMISUJE

betfan

Troyes poprzez swoje błędy w obronie stracił ostatnio sporo bramek, myślę że Montpellier po ostatnim bardzo dobrym widowisku, nie pozwoli sobie w tym meczu na porażkę. Ten mecz będzie dość wyrównanym widowiskiem, ale minimalnie lepszy moim zdaniem będzie występ gości, więc stawiam że wygrają lub zremisują.

Troyes - Montpellier: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Troyes, a Montpellier w ramach 24. kolejki Ligue 1 odbędzie się 19 lutego o 15:00 na Stade de I'Aube w Troyes. Transmisja z tego starcia nie  będzie dostępna na kanałach z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!