Troyes – Lille: typy, kursy, zapowiedź 03.06 | Ligue 1

Wojciech Sikora

02 czerwca 2023

Troyes - Lille: typy, kursy, zapowiedź 03.06 | Ligue 1
Ostatnia kolejka Ligue 1 zapowiada się niesamowicie interesująco, bowiem jest przed nią jeszcze sporo niewiadomych. Troyes w jednym z aż dziesięciu spotkań tego dnia, podejmie na swoim terenie zespół Lille. Niczym szczególnym nie wykazał się zespół gospodarzy w tym sezonie, a więc zasłużenie spadają do niższej dywizji. Ostatnie starcie zagrają z ekipą walczącą o puchary. Czy goście wrócą z kompletem punktów? Zapraszam na zapowiedź meczu Troyes – Lille.

Troyes – Lille: Zapowiedź

Troyes wygrało w tym sezonie tylko cztery mecze, co jest najgorszym wynikiem ligi. Remisy nie były w stanie im pomóc i przyszły sezon rozpoczną w Ligue 2. Co ciekawe w tym roku kalendarzowym wygrali tylko raz, 2 styczni, a od tamtego czasu mieli 20 kolejek bez kompletu punktów. Dziś więc jest spora szansa, że znów przegrają, bowiem zmierzą się z Lille. Goście w tym meczu będą szukać kompletu punktów, by utrzymać swoje czwarte miejsce i tym samym zagrać w przyszłym sezonie w Lidze Europy.

Troyes - Lille: Typ na mecz

1.62

LILLE WYGRA

Z HANDICAPEM 0:1

betfan

Troyes nie ma żadnych argumentów, by zaskoczyć tutaj rywali z czołówki. Lille przyjedzie tutaj po komplet punktów i moim zdaniem uda im się tego dokonać. Typuję w tym pojedynku wygraną gości z handicapem -1,5.

Troyes - Lille: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Troyes A Lille, w ramach 38. kolejki Ligue 1, odbędzie się 1 czerwca o 21:00 na Stade de I'Aube w Troyes Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy