Pobierz aplikację betfan na telefon
Trentino – Kędzierzyn-Koźle: Typy, kurs, zapowiedź | 29.11 Liga Mistrzów
W tym tygodniu kontynuujemy starcia w ramach Ligi Mistrzów w piłce siatkowej. Kolejne mecze aż trzech polskich drużyn. Trentino będzie kolejnym rywalem dla Kędzierzyna-Koźle w ramach starć grupy D. Obie ekipy mają za sobą dwa wygrane mecze z takim samym ogólnym bilansem setów. Czy nasza drużyna jest w stanie zagrozić faworyzowanym Włochom?  Zapraszam na zapowiedź spotkania Trentino – Kędzierzyn-Koźle.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Mistrzów: Trentino – Kędzierzyn-Koźle (29.11, 20:30) – Zapowiedź meczu

Kędzierzyn-Koźle w lidze jest aktualnie na czwartej pozycji, choć od pięciu spotkań nie odnieśli porażki i widać, że szybko chcą wrócić na podium. Teraz muszą się skupić jednak na rywalizacji w europejskich pucharach, gdzie w grupie D czeka na nich wyjazd do najcięższego rywala. Trentino to aktualnie trzecia drużyna SuperLegi włoskiej, która w tym roku zrobiła się bardzo wyrównana. Bliżej im tak naprawdę do ostatniego miejsca, aniżeli do pierwszego, na którym z kompletem punktów zasiaduje lider – Perugia.

Liga Mistrzów: Trentino - Kędzierzyn-Koźle (29.11, 20:30) - typy, typowanie

Choć faworytem jest drużyna gospodarzy, to raczej nie powinni aż tak zdominować spotkania jak wskazują na to kursy. Myślę, że spokojnie stać naszą drużynę na chociażby seta, więc śmiało można oczekiwać dłuższego meczu w Trydencie. Stawiam powyżej 3,5 seta.

1.53

POWYŻEJ 3,5 SETA

betfan

Liga Mistrzów: Trentino - Kędzierzyn-Koźle (29.11, 20:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz Ligi Mistrzów piłki siatkowej pomiędzy Trentino, a Kędzierzynem-Koźle odbędzie się 29 listopada o 20:30 na hali w Trydencie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Polsat Sport z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Polsat Box Go.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!